Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Van itt olyan aki el akarta...

Van itt olyan aki el akarta vetetni a kisbabáját de nem tudta mert esetleg kicsuszott az időböl vagy más miatt?

Figyelt kérdés
Mi lett azota veletek ès a babàval ? Örülsz hogy igy alakult ?
2015. júl. 26. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Engem nem érint, csak egy anyukával beszéltem pár hónapja, aki mesélte, hogy el akarta vetetni a babát, csak elnézték a magzat korát és kicsúszott az időből. Azt mondta, így utólag nagyon bánta volna, ha elveszik, örül neki h jobban alakult.
2015. júl. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Én így jártam.

Őszintén? Nem vagyok boldog. Bent ragadtam egy rossz házasságban, a kicsi ráadásul problémás baba, és én szépen lassan kikészülök.

Persze az emberek felé mosolyogni kell és hazudni hogy minden fa.sz.a, miközben már ott tartok, hogy még akarok halni.

2015. júl. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Egyik ismerősöm így járt. A spirál miatt nem volt mensije, ezért nem is vette észre, hogy terhes csak amikor már a 4. hónapban volt. Azóta megszületett a fia, és nagyon boldog. A párja meg egy szemét disznó volt, mert elhagyta, amikor kiderült, hogy neki van már egy másik nővel gyereke és házassága (amiről persze az ismerősöm nem tudott, pedig együtt voltak majdnem 2 évig). De a lány nagyon boldog, sokat segítenek a szülei és nagyon szereti a fiát :)
2015. júl. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4%
2-es! Problémás baba nincs, csak problémás szülő! Ha magadban és körülötted rendbe tudod majd tenni a dolgokat, akkor a baba sem lesz olyan "problémás".
2015. júl. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Igazad van utolsó! Ha nem problémázok elmúlik az glutén, tej és tojás érzékenysége, továbbá a felemás hosszú keze és lába egy hosszra nő...
2015. júl. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%
Értelmezd akkor kérlek, amiről itt szó van! Nem beteg, vagy fogyatékos gyerekekről beszélünk, hanem "problémásról". A kettő ugyanis nem ugyanaz.
2015. júl. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%
Szegény gyerek.
2015. nov. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm járt így, nyárra várja a babáját, most már bánja, hogy egyáltalán megfordult a fejében az abortusz gondolata. Ő későn jött rá, hogy babát vár, állítása szerint. Majdnem 10 hetes volt, mikor nőgyógyászhoz elment, utána még több napot elmélkedtek a párjával, hogy mi legyen és mire oda jutott, hogy akkor mégsem tartja meg, már 11 hetes is elmúlt, mire meg a családsegítőhöz is elment, már majdnem betöltötte a 12. hetet és még semmit sem intézett (altató orvos, vérvétel, csekk befizetése).
2016. febr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!