Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 20 hetesen meg kell szakítani...

20 hetesen meg kell szakítani a terhességet, hogy fog történni?

Figyelt kérdés
A lelki része már teljesen ki csinált, úgy érzem össze roppanok. De a testi része hogy lesz? Elvileg meg kell szulnom. Mennyire lesz brutális ez az egész? Tényleg teljesen olyan lesz mint egy szülés?

2022. dec. 1. 09:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%

Sajnálom!

Igen, gyakorlatilag gyógyszeresen beindítják a szülést.

2022. dec. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
16%
Mi az oka, hogy meg kell szakítani, szabad tudni?
2022. dec. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Igen, oxitocinnal fájást generálnak. Ami miatt sokkal nehezebb lesz (lelki részén kívül) hogy a magzat nem segít, viszont sokkal kisebb is. Van akinek gyors, sajnos van akinek lassú folyamat, ezt előre nem lehet tudni. Ragaszkodj a kísérőhöz. Ha javasolhatok valamit, bár én nem éltem ezt át, bármennyire is pokoli, nézd meg, búcsúzz el tőle. Ez később segíti a gyász feldolgozását. Javaslom még pszichológus segítségét igénybe venni (akar tb alapon) mert ezt a tragédiát nagyon nehéz egyedül kidolgozni magadból. Nagyon sajnálom és ismeretlenül is fogom a kezed. Kitartás!
2022. dec. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Kísérőt mindenkepp szeretnek egyedül nem tudnam végig csinálni. Államaiban nem tudom ez megoldható-e szóval lehet magán lesz. A doki a SOTE-n kívül nem ajánlott más korhazat, máshol elvileg elég brutalul kezelik ezt és rosszul bánnak az emberrel ilyen helyzetben. Nem hiszem el h erre nincs más megoldás csak hogy megszulom, ez annyira pokoli. Koszonom a válaszotok! 2-es, sok minden nem indokolhatja ezt a drasztikus lépést, így nem nehéz kitalálni. Beteg lenne ha megszületne.
2022. dec. 1. 10:15
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
4. Ha megtehetitek mindenképp legyen magán. Ott végig veled lehet a kísérő, az biztos. Én egyébként úgy tudom, hogy már sok helyen emberségesen állnak az anyákhoz, de divat, a ne nézd meg, vagy ne jöjjön kísérő és ebben a helyzetben nem biztos, hogy erősen tudsz kiállni a jogaidért. Ha mégis állami lesz, akkor is jó eséllyel normálisan fognak hozzád állni.
2022. dec. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%

Rèszvètem



Szülèsindikàciò lesz, àltalaban sokkal hosszabb, mint egy rendes idôre görtènt szülès.

Fizikailag könnyebb a mèrete miatt, de a lelki miatt sokkal nehezebb, a motivàció hiànya is hàtràltat.


Kívànok gyors feldolgozàst ès minnèl hamarabb egèszsèges gyermeket!

2022. dec. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%

Azért nem hiszem, hogy sok olyan kórház van, ahol belerúgnak egy olyan nőbe, aki éppen akkor szüli meg a 20 hetes beteg magzatát.

Oké, hogy nem egy leányálom a magyar eü, de azért ennyire nem is szar.


Úgy zajlik, hogy előtte tesznek fel a méhszájba tágító pálcikákat, majd pedig infúzióban fájáskeltő gyógyszert adnak. A végén pedig altatásban kiürítik a méhet.

2022. dec. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a vetélés lezajlása után történik a műszeres befejezés.
2022. dec. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 7,8-as!


Annyi helyen olvastam, hogy altatásban végzik a küretet, de nálam nem így történt. Vajon mi lehetett az oka?

Nekem is 20 hetesen volt vetélésindukcióm; szívfejlődési rendellenesség miatt, és bizony végig magamnál voltam. 😔

2022. dec. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát a vetélés maga ébren igen, de a végén csak elaltattak, mikor a maradék lepénydarabokat kiürítették.
2022. dec. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!