Mola terhesség?

Figyelt kérdés

Teherbe estem, aztán a második uh-n (az elsőn nem látszott semmi) megállapították hogy volt terhesség, de nem ment végbe, megszakadt valamiért. Hozzáteszem,nagyon sok cickafark teát ittam. Viszont nem ürült ki, nem véreztem.

Nagyon magas a hcg szintem, a doki ebből arra következtetett hogy ez mola terhesség. Hát én annak utána néztem, de akkor görcsölnöm kellene, és nincs semmi fájdalmam. Barnás valami, 1 napja van. Miert gondolja hogy ez mola? Mennyi esely van ra hogy kiveszik a mehem Ha megis?


2022. dec. 5. 12:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem fogják kivenni! Eü kaparással eltávolítják és ha a hcg tovább emelkedik akkor van gond. Szövettant néznek így ott is kiderül ha mola lenne!
2022. dec. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2022. dec. 5. 12:42
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Utána olvastál a mola terhességnek?!

Ennek a lényege, hogy a mehfalon hólyagok jönnek létre. Késés után vézés lép fel, ami erős és darabos. Ezt uh-val simán kiszürik.

1000ből 1 terhessegnél alakul ki ilyen.

En kizártnak tartom


Nekem is volt egy terhességem, ahol a doki 2x nem látott semmit. (1 hét eltéréssel). Szettette a kezeit, hogy nem tudja ki bajom.

Elmentem egy masik dokihoz, ő látta, hogy volt egy petezsákom, benne 3mm embrióval. Elhalt. Megsem indult meg a vetélés hetekig.


10hetesen műtöttek. Eü kaparás és ennyi.

Rá 2 hónapra meg is fogant a lányom.

2022. dec. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
Imádom az ilyen orvosokat, akik laikusok számára bedobnak valami megalapozatlan baromságot. Ezt a dokit nagy ívben kerüld.
2022. dec. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
36%

3as

Te is csak olvastál valamit.

Reszleges mola is van ami aztán nem látszik sőt.

Nálam szépen növekedő embrionak nem lett szívhang. Hcg vérvételt sose csináltattam. A szövettanban volt ,hogy nem zarható ki a mola!szerencsére szépen csökkent utána a hcg szintem igy nem okozott gondot.

A mola nem feltétele a vérzés.....

Ha a kérdezőnek lett csináltatva hcg szint és tényleg nagyon magas akkor joggal mondja a doki hogy akár az is lehet.

Sajnos csak az ab után fog kiderülni ,hogy mi az igazság.

2022. dec. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mégis mennyi az a nagyon magas hcg?
2022. dec. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
31.150
2022. dec. 5. 16:47
 8/17 anonim ***** válasza:
És mikor lett csinálva!hány hetesen?
2022. dec. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Most, mikor megszakdt a terhesség, kb 3 napja.
2022. dec. 5. 23:08
 10/17 anonim ***** válasza:

Na ezzel aztán kivagyunk a vízböl!

Nem mindegy hogy a 4. Hét vagy a 10.hét!

2022. dec. 6. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!