Hogy van szive egy terhes nőnek elvetetni egy babát?

Figyelt kérdés
A szívhang törvény kapcsán felbuzdulva megnéztem egy-két animációt, hogy konkértan hogy történnek ezek a beavatkozások, és egyszerűen fel nem fogom hogy van valakinek szive hogy egy élő magzatot elvetessen, persze tudom még pár hetes korában nincsen úgymond semmi emberi benne, de az ilyen későbbi elvetéséknek az animációját is borzasztó volt látni. Hogy kivehetők a kezek, kis teste, a feje a még későbbiekben meg főleg.. Persze tudom akit megerőszakoltak azt teljesen megértem, de ezt a "véletlen" becsúszott hoppá, vagy nem tudnám teljesen ellátni őt inkább elvetetem hát ez valami borzasztó embertelen barbár dolognak tartom...

2023. jan. 12. 22:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
83%
Úgy hogy alapvető emberi jog az abortusz. És ha nem kell a gyerek akkor nem kell. A szívhangból meg csinálnék valami remixet.
2023. jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán nem embertelen, sokkal jobb mint hogy valami egyházi árvaházban erőszakolják a papok aztán megölje magát 15 évesen.
2023. jan. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 A kérdező kommentje:
#4 Nyugtathatod magad ezzel én nem a Bibliáról beszéltem, és idős sem vagyok.
2023. jan. 12. 22:17
 4/77 anonim ***** válasza:
93%
5, felelősségteljesen fekszik le a legtöbb ember, de fogamzásgátlóval és gumival is teherbe lehet esni.
2023. jan. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
89%

Ne animációt nézz, azok nagyon manipulatívak. Itt van hogy néz ki egy x hetesen abortált embrió:

[link]

Megjegyzem, hogy a “szivhang” az első trimeszterben nem is “szív” mivel akkor még nincs kifejlett szíve az embriónak, nincs szívizma, csak egyszerű elektromos működés, de téves megnevezés a “szívhang” szív hiányában.

2023. jan. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező! Akkor soha ne legyen abortuszod. Az, hogy más nő mit csinál a saját testével, nem a te dolgod. Ne turkáljunk már más méhében.
2023. jan. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 A kérdező kommentje:
#7 Ezt aláírom ritka, de megtörténhet.
2023. jan. 12. 22:27
 8/77 anonim ***** válasza:
87%
#12 dettó. Az ilyen erőszakos erkölcshuszárok, akik ilyen primitíven gondolkodnak (és nem is a gondolkodásmód a baj, hanem hogy ennyire rá akarják erőszakolni a világnézetüket másokra) olyan szinten kontraproduktív, hogy már én is szinte ott vagyok, hogy csak azért is legyen abortuszom. (Nyilván nem keresem a lehetőséget, de ha úgy alakul, nem fogok bánkódni)
2023. jan. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 A kérdező kommentje:
#15 Ezt hívjuk egy kerek általánosításnak:)
2023. jan. 12. 22:28
 10/77 anonim ***** válasza:
86%
#14 a föld nevű bolygón van túlnépesedés. Túl vagyunk a 8 milliárd emberen, csókolom. És én úgy tudom, hogy Magyarország is ezen a túlnépesedett bolygón van. A túlnépesedés negatív hatásai minket is érintenek.
2023. jan. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!