Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Fáradtság terhesség megszakítá...

Fáradtság terhesség megszakítása után?

Figyelt kérdés

1,5 hete, a 12. hétben meg kellett sajnos szakítani a terhességemet, mert nagyon beteg volt a baba.


Azóta kicsit vérzek és fáj a fenekem (korábban is fájt, valószínűleg endometriózis, mert terhesség előtt minden menstruációnál ez volt). Elmentem 5 napja dokihoz, aki azt mondta elképzelhető, hogy van egy pici gyulladás és a biztonság kedvéért kaptam antibiotikumot és méhösszehúzó cseppeket. Azt mondta már nem kell vissza mennem, a méhemet szépnek látja. Akkor még a fáradtságot nem éreztem kórosnak, de most 3-4 napja egész nap fáradt vagyok, hiába alszom éjszaka. A kávé semmit nem ér. Dolgozni nem dolgozom, mert a 2 éves kislányommal vagyok itthon. Tegnapig volt segítségem napközben (ennek ellenére sem feküdtem szinte semmit 1,5 hét alatt, csak az első 2 napban), de még egy 20 perces sétától is kidőlök. A méhemet picit "éreztem" ma többször miután sokat pakoltam itthon. Nehezet nem emeltem, sporttól, szextől, forró fürdőtől tartózkodom.


Ti tapasztaltatok nagy mertékű fáradtságot ennyi idővel a terhesség megszakítása után?



2023. jan. 16. 17:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nekem is 14.hétben volt.

Nem lehet pszichés?

Egy kis depi nem lehet, én kedvtelen voltam, nem érdekelt semmi csak a fiam akkor volt 1.5 éves

2023. jan. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!