Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Terhes vagyok. Én nem szeretné...

Terhes vagyok. Én nem szeretném meg tartani a babát ezért a párom el akar hagyni... Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azért nem szeretném meg tartani a babát mert sajnos úgy érzem, hogy a kapcsolatunk még nem érett erre. 5 éve vagyunk együtt, de ez az 5 év az ilyen se veled se nélküled.. én vágyok már régóta a családra, gyerekre de én mind ezt úgy szeretném hogy biztosítva van minden a gyerek számára és ez alatt értem a saját lakás.. vagy hannem saját is de legyen egy kertes házunk valamilyen formában.. és persze azanyagi háttér is legyen biztositva.. jelenleg külföldön dolgozunk de még nem szedtük magunkat úgy össze hogy bármi van nagyobb összeget ki tudjunk adni.. Mellesleg én 20 éves vagyok a párom pedig 24.. még úgy érzem hogy nem tettem le az asztalra semmit és szeretnék a gyerek előtt elérni alap dolgokat jogsi kocsi meg nem ártana szülés alatt ha kapnák valahonnan gyest amit ugye jelenleg nem kapnák sehonnan..

Páromat amugysem érdekelte sosem az érzéseim hülyeségnek tartotta amikor bajom volt és panaszkodtam neki.. nem igazán törődik velem és állandóan a telefonba van bújva mindtha nem is léteznék néha.. nem beszélve a szexuális életünkről sem.. heti 1 ha éppen ugy van.. többször kértem hogy ez kicsit legyen több de hiába.. nem figyel arra amire én vágyok vagy amit szeretnék, mindíg a saját érdekeit nézi ahogy most a babánál is.. mert gondolom férfi létére nehéz az ilyen mivel belőlle van és hogy ez nagy dolog.. igen az.. de én félek hogy a későbbiekben sem változik a kapcsolatunk a gyerek ellenére.. vagy csak a gyerek miatt lenne velem rendes de ez meg eléggé tré hogy eddig nem törődött velem és egy gyerek miatt pedig már igen..vagy csak én gondolom túl?



2023. ápr. 10. 09:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
60%

Tudod mi lesz ebből, ha megtartod?


Hogy majd a gyerekkel együtt hagy el, olyan simán, mint a huzat :)


Te NEM akarod ezt a gyereket, akkor mégis mi a kérdés? Vagy megszülöd, aztán mi lesz? Gyűlölni fogod, míg él?

Vagy elhagy a csávó, na akkor bizosan, mert csak tenyészkancának kellettél aztán mégis kidobott.

2023. ápr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 1Léna ***** válasza:
23%

Minden kapcsolat mindkét fél részéről törődést, fáradozást igényel. A leírtak alapján elsősorban a kapcsolatotok szorul erősítésre. Az anyagi javak megszerzése sok időt energiát emészt fel, ami sokszor a kapcsolatépítéstől veszi el az időt.

A kapcsolatotokban most nem tervezetten fogant meg a közös gyermeketek. Kár, hogy nem tudtok közösen örülni neki, mert ez is a kapcsolatotokat teszi mérlegre.

A körülmények nem mindig alkalmasak, de az életünket annak köszönhetjük, hogy a felmenőink között voltak olyanok akik nehezebb helyzetben, akár a háborúban is szültek a gyermeket.

Két fontos döntést kell meghoznod.

Építed-e meglévő kapcsolatodat a pároddal, vagy elhagyod?

Elveteted-e megfogant gyermekedet, vagy megszülöd?

A további életed folyását befolyásoló döntés ez amire mindig emlékezni fogsz.

Az első esetben a küzdelmed fáradozásod egy jobb kapcsolatot eredményezhet.

A második esetben egy élő gyermek nevelésébe fektetsz be.

2023. ápr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
52%

Az ilyen gyökèr majd elhagy így is úgy is, csak nagyon nem mindegy, hogy a gyerekkel a nyakadon maradsz egyedül, vagy nélküle.

Ha jót akarsz, jobb ha elveteted, és a pasit is dobd ki. Szart sem ér.

Ha később szeretnél, vállalsz gyereket normális társsal, normális körülmények közé, és nem ilyen zsaroló, szr alakkal.

2023. ápr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
41%
6. Mi az, hogy már megvan a gyerek? Nincs semmilyen gyerek. 12. Hétig Szabadon Abortálható embrió van, nem megszületett gyerek.
2023. ápr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!