Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 4 hetes terhes vagyok A doki...

4 hetes terhes vagyok A doki azt mondta hogy 2 hét múlva menjek vissza ahoz akihez tartozok Addig nem intézhetem az abortuszt? Még nem vennék el? (Nincs szivhangja még)

Figyelt kérdés
2023. ápr. 11. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az abortusz feltétele az élő terhesség.
2023. ápr. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak élő terhességet vetethetsz el, ez még nem számít orvosilag élő terhességnek. Szívhangig nem tudsz semmit csinálni, mert nem is biztos, hogy lesz egyáltalán, akkor meg nincs mit elvetetni.
2023. ápr. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyok köszönöm a válaszokat!
2023. ápr. 11. 08:15
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy "szerencsèd" lesz és magától nem fejlődik tovább. Számodra most az lenne a "legjobb" megoldás. Gondolom ezért sem avatkoznak közbe ilyen korán.
2023. ápr. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!