Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Terhesség megszakítás hány...

Terhesség megszakítás hány hétbe kerülhet és mik kellenek hozzá?

Figyelt kérdés

Májusba tudnák csak el indulni intézkedni de 9 hetes leszek akkor hány napba vagy esetleg hétbe telhet?

És milyen papírok kellenek hozzá?

Hány nap volt a műtéti idő pont?

Lassan 2 éves lesz az első babócám a mostani baba védekezés mellet eset be amit nem is tudnák vállalni így terhesség megszakítás mellet döntöttünk de félek hogy ki esek abból az idő pontból.



2023. ápr. 13. 15:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező nem akarlak bántani, de ha van már két nem kívánt terhességed, nem gondolod hogy át kéne gondolni a védekezési módszereteket mert nyilvánvalóan nem működik? Erre az abortuszra ki fog neked pénzt adni?
2023. ápr. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 1Léna ***** válasza:
28%

Ez most azt is jelenti, hogy megbántad a fiad megtartását?

A körülmények tényleg nem kedvezőek a gyermek érkezéséhez, de meg kell halnia? Nyilt örökbeadással választhattok számára egy olyan szülőpárt akik jobb életet tudnának neki biztosítani, esetleg kapcsolatban is maradhattok a gyermeketekkel.

2023. ápr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

1 terhességem van ami nem kívánt jelenleg az adott helyzet miatt!

A kis fiamat ha meg bántam volna akkor nem lenne itt 2 évesen pénzel kapcsolatban nem magyarázkodom nem fogom ki teregetni a pénztárcám belsejét! Munkahyelről kapnánk pénzt.

2023. ápr. 16. 19:36
 14/14 A kérdező kommentje:
10/ elég hamar kaptam családvédelmishez időpontot hétfőn hívtam de már holnap csütörtökre mennem kell már voltam nőgyógyásznál reggel UH-ra megyek már a vizelet-vérvétel beutalót is meg kaptam.
2023. ápr. 19. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!