Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi ilyenkor a teendő? Babaváró...

Mi ilyenkor a teendő? Babaváró hitel, terhesség megszakítás? Nem mentünk időben szólni.

Figyelt kérdés
Tavaly júniusban vettük fel a babaváró hitelt. November végén terhes is lettem, de a 12 hetes ultrahangon elkezdett bonyolódni a dolog, így nem mentünk a bankba. Sajnos meg kellett szakítani a terhességet, súlyosan beteg volt a baba. Ilyenkor mi a teendő? Menjünk azért be a bankba és szóljunk, hátha a feltétel teljesült? Aki esetleg átélte ezt és van tapasztalata kérem írja meg. Tanácstalanok vagyunk, és még a kisbaba elvesztését sem dolgoztuk fel.

2023. ápr. 5. 08:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van orvosi papírod, hogy a magzat elérte a 91. napot, akkor azzal menjetek be a bankba és az egész sztorit adjátok elő, a papírt meg adjátok oda a bankosnak.
2023. ápr. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is bemennék és megpróbálnám elintézni a kamatmentességet legalább. Ha sikerül sikerül, ha nem, nem.

Van facebookon egy babavárós csoport, sokféle esetet osztanak meg ott emberek, esetleg csatlakozz, hátha találsz segítő infót.

2023. ápr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kedves Kérdező,


Hogy alakult, most vagyunk sajnos ugyan ebben a cipőben, beteg lett a baba a 12.heti vizsgálaton. A terhességmegszakítás mellett döntöttünk. Még lelkileg sem sikerült feldolgozni. De kíváncsi vagyok sikerült-e elintéznetek, mert ha nem akkor lehen nem indulunk el a bankba. köszi

jan. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!