Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Tudnátok segíteni? Sajnos...

Tudnátok segíteni? Sajnos megkell szakítani a terhességet most a 18. héten. Kiderült, hogy a babánknak nagyon komoly szív betegsége van, ami sajnos előbb utóbb megölné őt.

Figyelt kérdés

Azoktól kérdezném, akik ilyen korban estek át terhesség megszakításon, hogy megy az eljárás? Annyit már tudok, hogy olyan mint egy rendes szülés legalábbis ezt olvastam. Ez igaz? Annyira is fog fájni mint egy igazi szülés? Valamint ha megszültem a babát megmutatják őt? Eltudok tőle búcsúzni? Mi lesz a testével?

Nagyon köszönöm a válaszokat.



2023. márc. 27. 20:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Szia! Sajnálom 😔 mi a kicsi betegsége?

A szülés (ha tényleg nincs más megoldás)

Pedig beinditjak a szülést, (rendes szuleskent lesz feltuntetve, nem pedig veteleskent)

Megszuletik, megnezheted, de nem temetheto(max nagy harc árán), 24 héttől számít igazán "embernek"

2023. márc. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%

Nagyon sajnálom.

De neked most nem anonim történetek kellenek, hanem pontos és hiteles infó. Ebben pedig az orvosod tud segíteni.

2023. márc. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

"Kiderült, hogy a babánknak nagyon komoly szív betegsége van"


Én azért több orvossal is konzultálnék...!


Anno nekem az egyik majdnem kivette az egész méhem, mert azt mondta, hogy nincs más lehetőség. Másik orvosnál viszont volt!!


Mi van, ha téves a diagnózis és a babád mégsem beteg vagy nem halálosan?!

2023. márc. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Istenhegyi klinikán csináltatnék komplett vizsgálatot és genetikai tesztet, aztán ha az is rossz akkor elfogadnám a diagnózist. Sajnálom hogy ezt meg kell élned 😔
2023. márc. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
21. Novemberében én is elbúcsúztam a 26 hetes lányomtól. A sors úgy hozta, hogy el tudtam tőle búcsúzni, mert egyedül szültem meg a kórteremben, egyedül. A patológiai vizsgálat kimutatta, hogy téves volt az indulást megalapozó diagnózis. Sosem bocsátom meg magamnak. Én a helyedben keresnék új orvost. Van még időd..
2023. márc. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

*indukálást megalapozó'

Elnézést a szóismétlés miatt, csak telefonról írok.

Ha van kérdésed, írj nyugodtan.

2023. márc. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Én a te helyedben több orvoshoz is elmennék és ha mindegyik ugyan azt mondja csak akkor engedném ezt meg.hidd el sokszor az orvosok is hibázhatnak és nagy hülyeségeket tudnak mondani.
2023. márc. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sajnos 5 különböző orvos is látta a babát, a szíve akkora, hogy az egész mellkasát kitölti, valamint ödémás is, és a pitvarokkal sincs minden rendben,a falai túl vastagok. Eddig az összes orvos aki látta, azt mondta, hogy maximum egy hónapig élne még. Valamint olyan kevés a magzatvíz, hogy már most kényszertartásban van, és a méretei alapján 2 héttel kisebb is mint kellene.
2023. márc. 29. 12:42
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom akkor ezek szerint nincs remény
2023. márc. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor sajnos ez eldöntetett.


Nagyon sajnálom! :(

2023. márc. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!