Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Valamire utalhat a fehér kis...

Valamire utalhat a fehér kis csík?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Napokban több terhességi tesztet csináltam mind negatív lett ma vagyok esemény után 12. Napon. Ma teszteltem és teszt után láttam hogy a kontroll csík mellett egy vékony (tehát elméletben nem terhességi csík) hófehér kis csík meg jelent mely másfél percen belül el tűnt és negatív lett a teszt, utána csináltam még egyet és az teljes negatív lett. Utal valmire az a kis csík?
2023. júl. 7. 00:17
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

A piros csík helye.

Aktus után 12 nappal amúgy sem mutatja a terhességet.

2023. júl. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kedves első:) elméletben aktus után 10-12dik napon már ki jelzi. Mai nap teszteltem és negatív.
2023. júl. 7. 11:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Arra utal, hogy negatív a teszt. Amúgy nem aktus után 10-12 nap, hanem ovuláció után, ha biztosra akarsz menni. 4-5 napig is képes életben maradni egy jobbfajta hímivarsejt, szóval az aktus után 5 nappal is teherbe eshetsz. Az viszont azt jelentené, hogy bár az aktus után 12, de a fogantatástól még csak 7 nap telt el. Azt viszont semmiféle teszt nem mutatja ki.
2023. júl. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor próbáljam meg pár nap múlva? 14. Kéne meg jönnie
2023. júl. 7. 15:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha 14-én kellene megjönnie, akkor próbáld 15.-én ha mégsem jön meg. Én tökre megértő vagyok, tényleg, spontán terhesség, vetélés, sikertelen lombik, minden volt, ÉRTEM, hogy baromi nehéz türelmesnek lenni, de SOHA nem teszteltem a várt menstruáció előtt. Csak magaddal tolsz ki. :(
2023. júl. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves 5:( először is sajnálom, igazából nálunk csak annyi hogy ov elott ami 30. Volt mi 25. En egyutt voltunk es bar nem ment el es elo valladek is kint ment el azert kicsit félünk mi meg nem szeretnénk gyermeket igy baromi nehez varni de remeljuk minden ugy lesz ahogy mi szeretnénk és most még negatív lesz a teszt. Később később bőven lehet pozitív de ezt nehéz ki várni. Nagyon sok helyen láttam hogy 12 dpo-N már egész szép csík volt
2023. júl. 7. 18:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne kihúzgálással szórakozzatok, hanem óvszert vagy fogamzásgátlót használjatok!
2023. júl. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen ha most minden rendben lesz akkor valtas van fog/gatlora:)
2023. júl. 7. 19:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!