Abortusztabletta Bécsben?

Figyelt kérdés

6. hétben vagyok, végre kiléptem egy bántalmazó kapcsolatban, kérdés nincs, hogy nem tarthatom meg.

Nem szeretnék kioktatást kérni, mindent átbeszéltem az orvosommal.

Ajánlotta az abortusztablettát viszont nem ajánlhatott klinikát Bécsben.

Valaki tapasztalat alapján tud segíteni, hogy hova menjek?



2023. szept. 11. 19:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
Miért kell a tabletta? Ott kint nem csinálnak műszeres befejezést?
2023. szept. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20%
Hú ilyen rosszat kérdeztem🤔🤔🤔?
2023. szept. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Azert ajánlotta a tablettát, mert korai terhességnél elég lehet az is, nem kell műszeres abortusz. Persze benne van a pakliban, hogy a gyógyszer nem elég hatásos, akkor mindenképp műtét lesz.
2023. szept. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%
Ha sikerült találnod, kérlek írd majd meg nekem is!
2023. szept. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Nekem van tapasztalatom, 2017-ben kaptam, bár én akkor Ausztriában éltem. Egy magyar nőgyógyászhoz jártam, ő a Hietzing kórházban főorvos, oda mentem, bár az lehet neked drága lenne.

Amúgy nem ajánlom, sokkal egyszerűbb a műszeres befejezés, nekem nagyon elhúzódott a tabletta hatása és iszonyatosan szenvedtem, majdnem műtét lett a vége. Ellenben az ismerősömnek pikk-pakk befejezték műszeresen, estére már nem volt fizikai problémája, én meg hánytam a fájdalomtól.


Ezzel nem lebeszélni akarlak, csak tudd, nem ez az egyszerűbb út...

2023. szept. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
Egy barátnőm ment ki Bécsbe emiatt... Neki nem sikerült, itthon meg kellett műteni.
2023. szept. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
De ezt hogy kell elképzelni? Eldugta előled a fogamzásgátló tablettát? vagy bezárt a lakásba és nem tudtad kiváltani magadnak?
2023. szept. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
#7 hogy lehetsz ekkora áldozathibáztató barom? Millió módon tudja akadályozni a bántalmazó fél a m@sikat a fogamzásgátlásban.
2023. szept. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező, pl: [link]
2023. szept. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%
#3, "hogy a gyógyszer nem elég hatásos, akkor mindenképp műtét lesz." - erre Európai statisztika szerint 3,5% az esély - bár ezt nyilván elmondják a Kérdezőnek is, ha eljut egy megfelelő intézménybe...
2023. szept. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!