Abortusztabletta Bécsben?

Figyelt kérdés

6. hétben vagyok, végre kiléptem egy bántalmazó kapcsolatban, kérdés nincs, hogy nem tarthatom meg.

Nem szeretnék kioktatást kérni, mindent átbeszéltem az orvosommal.

Ajánlotta az abortusztablettát viszont nem ajánlhatott klinikát Bécsben.

Valaki tapasztalat alapján tud segíteni, hogy hova menjek?



2023. szept. 11. 19:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a hozzászólásokat!


Végül amúgy egy infó vonalon kértünk tanácsot és a Woman&Health központot ajánlották.


560€ nyilván baromi drága, család besegít azzal a feltétellel, hogy leteszem a cigit, és amit minden hónapban megspórolok belőle abból visszaadom nekik, teljesen fair ajánlat, sokkal többet ér minden szempontból már az egészségem.


#7 tudod egy bántalmazó kapcsolatban nem csak fizikailag bántanak, hanem érzelmileg is. Teljesen el voltam vakulva, konkrétan addig voltam érzelmileg zsarolva, míg nem odáig jutottunk, hogy nem engedte feltenni a hüvelygyűrűt mert hogy ez neki kényelmetlen, és addig tolta míg belém nem ment. Hiába kértem hogy ne mert baj lesz. Meg lettem zsarolva hogy kitereget olyan dolgokat az életemből, amik egyébként nem is valósak, és megakadályozza, hogy dolgozni tudjak, és a barátaimat is ellenem fordította, addig ment míg egyedül maradtam. Egy kedves barátom jött el kocsival értem és vitt el magához, és hosszas nem reagálás után, feladta és lelépett, gondolom keresi azt akivel eljátszhatja ezt a beteges korlátozást. Egy pszichopata volt, és túl későn jöttem rá. Ennyi a történet.

2023. szept. 12. 20:17
 12/15 anonim ***** válasza:
2%
Valószínűleg úgyis művi befejezés szükséges majd sajnos :(
2023. szept. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12#, honnan veszed, hogy a Kérdező pont beleesik abba a 3,5%-ba?
2023. szept. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Ha valaki idetévedne:


Túl vagyok a dolgon, a Woman & Health-be mentem, ahogy írtam is azt korábban.

A helyszínen kiderült hogy nem a 6. hétben vagyok, hanem a 8.-ban és 20 perc alatt sikerült az orvosnak meggyőznie hogy ugyanannyi pénzért megműt, mint a tabletta, de a tabletta ilyenkor már elég veszélyes és fájdalmas, jogilag lehet, de nem ajánlatos!!!! EZ NAGYON FONTOS INFÓ!!! Ha valaki hasonló helyzetben lenne.


Úgyhogy végül műtét lett belőle, 20 perc volt altatással (ez 5 p volt kb) ébresztéssel, gyógyszer bevétellel, és a személyzet viccelődéseivel, hogy jobb kedvem legyen, ami bennem így a sírásból csapott át nevetésbe, majd újra sírásba, és újra nevetésbe.


Borzalmasan fáj hogy ezen át kellett essek, de azt mondom, hogyha ezt az embernek át kell élnie, azt csak ilyen elfogadó profi környezetben szabadna csak.


Úgyhogy hatalmas nagy +1 a Woman & Health központnak.

2023. szept. 16. 19:00
 15/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező , örülök hogy túl vagy rajta. Kívánok neked a jövőben szerető,megértő párt. Nagyon sajnálom hogy ilyen helyzetbe kerültél.
2023. szept. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!