Nem tudom mi tevö legyek. Nagyon el vagyok keseredve már most hogy szobán van h vetetes.. szerintetek mit tehetnek??

Figyelt kérdés
Voltam már itt ezelőtt,kiderült hogy terhes vagyok nos5 4 éve élünk külön paromal de nem olyan -okból hogy nem szeretnenk egymást. Néha iszik sokszor igeri változik utoljára bizonyítot hogy meg változott egybol rajta voltunk a kívánt baban terhességen. Azóta el telt majdnem egy hónap és újra bele vittek az italba délelőtt most azt mondta találkozunk délutánra, után neki hogy akkor meg beszéljük erre írja nekem hogy hagyjam már igy amúgy hozza teszem ivott és agresziv az italtol, erre írta hagyjam ne keresem vetesem el.. De akkor meg csak szo vollt róla h lehet terhes vagyok akkor józan alapotaban nagyon nagyon őrült neki És azt mondta ha el vetetem én járok roszzul. Én tudom az italtol ilyen senki hazi,rosszul vagyok már a tudatol sirok sírok hogy ellr kell vetetnem... Nem tudom milesz azután... Nem tudom volt e már valaki ilyenben Nem tudom mi tevo legyek. 😓😓😓😓 halotam olyat hogy anya otthonban mehetek babával és ugye a kislányomal aki most 3 evés lesz... kérnek pár be látást tanacsot én már teljesen ki vagyok 😰😰😰😯 szerintetek mit csináljak?

2023. szept. 24. 19:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Egy ilyen embertől semmi jót nem várhatsz. Ne tedd nehezebbé az életed még jobban egy babával. A pároddal is szakíts minél hamarabb.
2023. szept. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az írás alapján te se vagy józan.
2023. szept. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hat persze írásom alapján nem lehetek nyozan bocsanat néha el ir a bilyentuzet
2023. szept. 24. 20:03
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Amilyen virágot szakítunk, olyat szagolunk....
2023. szept. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
A párod alkoholista, aki agresszív, te pedig egy darab mondatot se tudsz leírni helyesen. Jobb, ha az a gyerek nem születik meg. A meglévőt pedig ne te tanítsd. A billentyűzet pedig nem ír el semmit…
2023. szept. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem sterilizáltasd magad is, a gyereket meg add örökbe valami normális párnak. Te ALKALMATLAN VAGY szülőnek, de még csak embernek is.
2023. szept. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%

Kicsit durva szavak.

Mai világba apa nélkül nelvelni gyereket nem egyszerű..sajnos elkellene vetetned ha nem tudsz megadni neki mindent.De ez a te döntésed.

Rossz családba nem szabadna szülni

2023. szept. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Az a probléma, hogy lerí az írásodból, hogy egy végletekig befolyásolható személy vagy.

Nekem ha csettint a "párod", meg megígér fűt-fát, te az a típus vagy, aki elhisz mindent.

A többit már nem is írom, mi a véleményem, mert egy rosszindulatú szemétláda leszek, tudjuk.


Van már egy gyereked, érte kell k... gyorsan talpra állnod és felelősséget vállalnod, ha nem akarod, hogy elvegyék, mert majd a rendőrség gyakori vendég lesz nálatok.

2023. szept. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

Én a meglévő gyereket is elvenném tőletek. Szerencséd, hogy nem az én hatásköröm.

Ne fogd a billentyűzetre, iszonyú tanulatlan és buta vagy.

Talán a nagy bizonyítás után nem kellett volna "egyből rajta lenni a kívánt babán", hanem mondjuk várni pár ÉVET, hogy kiderüljön, az a nagy megváltozás a kanyarban sincs.(Nem szokott, úgy kb.soha.) De gondolom, erre már nem volt időd, mert 45 vagy és fenyeget a klimax. Ja, nem, inkább 18, de baromi fontos, hogy 30 éves korodra 8 gyereket összepotyogtass.

Ha nem akarod elvetetni, add örökbe, de semmiképp ne te akard nevelni, pláne ezzel a pasival ne. Fogd a kislányod, keress egy anyaotthont, mert gondolom, nincs hova menned, a pasit meg felejtsd el. Gyerekgyártás helyett inkább iskolaba járj! Ott segítenek összeszedni magad, mert jelenleg a gyerekednek csak elrettentő példának vagy jó.

2023. szept. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
96%

Hogy a francba lehet így írni, és fogalmazni? Ehhez nagyon tudatlannak kell lenni, nem a billentyűzetre fogni. Nem egy két betűt ütöttél el, hanem szó szerint mindeb hibás.

Ne tartsd meg a gyereket, de a párodat se, bár én nem nevezném párnak. Azt se értem, hogy 4 éve éltek külön? Vagy mi van?

2023. szept. 25. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!