Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van valami igazság abban...

Van valami igazság abban szerintetek Hogy amit terhesen ettem, szó szerint zabáltam azt a szoptatás ideje alatt is ehetem mert a baba nem lesz tőle hasfájos?

Figyelt kérdés
2023. aug. 26. 09:02
 1/4 anonim válasza:
63%

Majd írok rá egy programot, ami megmondja...


Amúgy ilyen szempontból teljesen mindegy, mit eszel terhesség alatt, nem attól lesz vagy nem lesz a baba hasfájós valamire. A hasfájás általában a bélrendszer fejletlenségétől van, az első hozzátáplálás idején sok esetben meg is szűnik.

2023. aug. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Én ettem bármit
2023. aug. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném... én pl nagyon szeretem, szerettem a füstölt husikat, kolbászt, oldalast, tarját.


Most szoptatás alatt nem eszem, mert kétszer is olyan hasgörcsöt kapott a kisfiam, hogy csak lestem.


Azért ettem másodjára is, hogy megbizonyosódjak, hogy valóban attól fáj a hasa. Akkor már kicsit ettem a füstölt húsból, de az is épp elég volt.

2023. aug. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a hasfájásnak nincs hozzá köze. Én rengeteg tejet ittam a terhesség alatt, mégis allergiás lett a tejfehérjére a fiam, a szoptatás alatt diétáznom kellett. Aztán kinőtte az allergiát.


Viszont a magzatvíz és az anyatej ízébe is átmegy, amit te eszel. Szóval tényleg érdemes változatos étrendet követni, mert utána a hozzátáplálásnál könnyebben megkedveli azokat az ízeket, amiket már az anyatejjel, sőt az anyaméhben megismert. Nálunk ez úgy tűnik, be is jött, mindenféle zöldséget szívesen eszik a kisfiam (persze nem biztos, hogy ezért).

2023. aug. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!