Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Nőgyógyàsz, aki vàllal abortus...

Rakottkrumplistészta kérdése:

Nőgyógyàsz, aki vàllal abortuszt úgy hogy ne kelljen be feküdjek ?

Figyelt kérdés
Több nőgyógyàszt felhívtam màr de mindegyik azt mondta hogy hosszú folyamat. Nekem néném (igaz jó néhàny évvel ezelőtt) csinàlt abortuszt és délelőtt be ment délutàn màr ki engedték és semmi komplikàció semmi gond nem volt utàna sem. Székelyudvarhely, Székelykeresztúron, Csíkszeredàban vagy akàr Marosvàsàrhelyen ha ismertek ilyen dokit légyszi adjàtok meg az elérhetőségét.

2023. szept. 25. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Miért nem helyi oldalon gyüjtesz infokat?

Ez egy magyar oldal, magyar felhasználókkal.


Itt egyébként pont ennyi egy ilyen műtét. Reggel bemész, délután hazamész.

2023. szept. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"de mindegyik azt mondta hogy hosszú folyamat"


Nem lehet, hogy az abortusz engedélyezésére értették, hogy hosszú folyamat?

Nem tudom, Romániában mik a szabályok, nálunk is azért van procedúra vele.

Ezeket pedig természetesen egyetlen nőgyógyász sem fogja a kedvedért átlépni. Ezzel az egzisztenciáját kockáztatná, talán még börtönbe is kerülne.

2023. szept. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell befekudni, a hosszu folyamatot arra ertettek, hogy elintezni hosszu ido.
2023. szept. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Németországban még mindig NEM illegális az abortusz, ezért felesleges hazamenni, de te tudod...

Te kérdezted egyik nap is...

2023. szept. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Először nőgyógyász, terhesség megállapítás, majd 2x család védelmi -beszélgetés, egy vizsgálat az áltató orvosnál, ezután pedig műtét. Ez tényleg lehet hosszú folyamat, 2 hét biztosan , de maga a beavatkozás 1 nap. Reggel bemész,délután pedig engednek is amennyiben minden rendben van.

Nincs a környezetedben olyan ember aki átesett ezen? Nem tudom pontosan hol tartózkodsz, de érdemleges infót olyan emberektől kapnál,aki ott él.

2023. szept. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Németországban él, valószínű a vasfüggöny idején, ugyanis azt hiszi hogy illegális az abortusz és börtönbe csukják érte. Valamint azért veteti él mert négyzetméterhez van kötve a gyerekek száma.
2023. szept. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
6-os, de a szexre van esze ...
2023. szept. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
6-os, igen láttam azt a kérdését is , bár biztos volna ott is ilyan ismerőse akitől biztos infót tudna szedni. Én az itthoni procedúrát írtam le neki, de ott ezzel nem biztos hogy sokra megy mert valószínű 2 helyen sem egyforma az eljárás.
2023. szept. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!