Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Most már tényleg kötelező...

Most már tényleg kötelező meghallgatni a szívhangot? Nem lehet ezt kikerülni valahogyan?

Figyelt kérdés
Aki volt már abortuszon, kényszerítették rá? Így is kész vagyok az egésztől, nem akarom, hogy ezen is át kelljen esnem.

2023. szept. 28. 11:29
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
88%
Ugyan nem voltam ilyen helyzetben, de szerintem egy normális orvos/szonográfus nem fog kényszeríteni. Ketten vagytok ott, senki nem fogja tudni tényleg megmutatta-e. Még az ultrahang előtt jelezd, hogy nem kívánt a terhesség és ígyis elégge kivagy, szóval nem szeretnéd hallani.
2023. szept. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
95%
Ha minden igaz, a törvényben az áll, hogy az orvosnak bizonyíthatóan be kell mutatnia. Ha rendes orvost fogsz ki, és előre kéred, valószínűleg nem kapcsolja rá a hangot, de a pulzálást mindenképpen meg kell mutassa neked.
2023. szept. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
88%
Azért találták ki, hogy még jobban megalázzanak. Próbálj nem odafigyelni.
2023. szept. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
70%

Én hallottam akár akartam, akár nem. Ez az első vizsgalatkor volt. Aztán a műtét előtt is kellett uh, ott pedig azt mondta a szonografus, hogy nem találja a szivhangot, 3 másodperccel később meg meg lett 🤷‍♀️


Ez így is úgyis gyász és veszteségélmény. Nem oszt nem szoroz a szivhang. Nálam ez 6 éve volt. Inkább utána volt rossz, mert nem tudtam feldolgozni ezt az "élményt" és belebetegedtem a gyászba.

2023. szept. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
59%
Legvégső esetben fülhallgató, ha érzéketlen az orvos és kényszerít a meghallgatására.
2023. szept. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem a dokinak sem leányálom, hogy meg kell hallgattassa a kismamával a szívhangot és az sem, hogy abortuszt csináljon, mert nem erre esküdött fel. Ez a muszáj kategória.
2023. szept. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 A kérdező kommentje:
#3 Tudom. Megérdemlem mert gyilkosság. Én döntöttem emellett. Együtt élek vele... De ha lehet elkerülném.
2023. szept. 28. 13:06
 8/66 anonim ***** válasza:
83%
#7 Jaj, ne mondj ilyet, dehogy gyilkosság! Nyilván nem hobbiból csinálod. Ez egy szükséges rossz, ne vádold magad. Ahogy az #5-ös írta, tegyél be füldugót.
2023. szept. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
91%

Nem gyilkosság.

9-es, ezt legfeljebb meg azok a nők érdemlik meg, akik védekezési módként tekintenek az abortuszra, és sportot űznek belőle. Ki a náthás p.cs vagy te, hogy ítélkezz? De rühellem a magadfajtát.

2023. szept. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
12%

Hogy gondoltad a kenyszeritest, pisztolyt fog a fejedhez ? Vagy folytogat ? Kivancsi lennek, hogy miket gondolnak emberek.

Egyebkent beelgondolsz az orvosnak szinten rossz, mert o gyogyitasra eskudott, nem olesre ... nem jokedvebol mutatja meg. Vigyel azt a kis szivacsos fuldugot, kiengeded a hajad es nem latszik.

2023. szept. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!