Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szeretnék érdeklődni, hogy...

Szeretnék érdeklődni, hogy abortuszra ha gyermekvédelmi papíron is van és álláskeresők is vagyok, akkor mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
nov. 20. 11:34
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
0%

Semmilyen "Döntés" nem született még meg, a kérdésben "érdeklődnek".


Lehet, valaki eredendő bűnnek tekinti,

én csak baromi nagy könnyelműségnek!!!


Tudod miylen ez?

Mint amikor találsz egy kaparóssorsjegyet az utcán, de nem kaparod le, mert épp nincs nálad egy tizes, meg fárasztó, és amúgyis sok kosszal jár, ígyhát kidobod a sorsjegyet a kukába.


És sosem tudod meg mi lett volna ha...

nov. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
92%

Igen, biztosan azért érdeklődik az abortusz témakörben az abortusz áráról a kérdező, mert annyira meg akarja tartani… 🤦🏻‍♀️

A kérdés továbbra sem az, hogy kinek mi a véleménye róla, se nem arról, hogy ki mit tenne a helyében. Nem értem miért kell minden abortusz kérdés alatt gyilkosozást fröcsögni meg megtartást kántálni.

Az meg, hogy szerinted mennyire könnyelműség és mennyire nem, semmit nem befolyásol, attól még az abortusz egy létező és szükséges műtét, amiről mindenki maga dönt.

nov. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
12%

"Nem értem miért kell minden abortusz kérdés alatt gyilkosozást fröcsögni meg megtartást kántálni."


Az első a "gyilkosozás", egy viszafordíthatatlan folyamat.


A terhesség meg 9 hónap!

Bármi történhet!!!

Még a Magyar Kormány sem lát előre 9 hónappal főleg a Covid járvány óta...

nov. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
98%

Miért talán a terhesség és a szülés visszafordítható folyamat?! Talán annak nem örökérvényű a “következménye”?

Tényleg nem értem mi olyan felfoghatatlan azon, hogy valaki nem hogy 9, sehány hónap terhességet nem akar, éppen azért érdeklődik az abortuszról.

Egyetlen normális érvet tudna bárki mondani, hogy miért éri meg a nőnek akarata ellenére megtartani egy nem kívánt terhességet..

nov. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
0%

A terhesség és a szülés egy ideiglenes állapot, max 9 hónapig tart.

Azután bármi felelősség nélkül le lehet mondani a gyermekről, nincsenek következményei, ezt nevezik civilizált döntésnek..


Újabb esély az életre valakinek, és tiszta marad a belépőd is Szent Péternél, ha már ennyire vallásosak lettünk!

nov. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
0%
Mammon (a pénz istene) Lucifer fia, az abortusz pedig nem véletlenül kerül pénzbe, csakhogy tudja akit érdekel.
nov. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
97%

Na látod te pontosan a terhességről és a szülésről beszélsz rohadt könnyelműen. Mintha csak egy kis semmiségről lenne szó, pedig nagyon nem.

A terhesség és szülés rendkívül megviseli és megterheli egy nő szervezetét, rengeteg kellemetlenséggel, fájdalommal jár, akár visszafordíthatatlan következményekkel/szövődményekkel jár(hat). Olyan apróságokat meg sem említve, hogy sokan inkább megy magánba, mert a TB alapú ellátás kritikán aluli, ennek pedig igen csak magas anyagi vonzata van. De előfordulhat terhességi cukor is akár. Aztán simán benne van a pakliban, hogy valaki veszélyeztetett terhes lesz, ami miatt a munkából is kiesik, ergo a bevétele jelentősen megcsappanhat emiatt. És ez csak néhány példa. Ez az egész procedúra sokszor még azokat is keményen megviseli és megterheli, akik tudatosan akartak gyereket, hát még aki a háta közepére sem kívánja. Az örökbeadás miatti megvetésről és társadalmi elítélésről már ne is beszéljünk..

Lehet számodra újdonság lesz, de a nők nem két lábon járó inkubátorok, hanem önálló, felnőtt emberek, szabad akarattal. Én pl ha nem kívántan terhes lennék, nincs az az ember/ok/kifogás a földön, aki/ami meggyőzne arról, hogy akaratom ellenére vessem magam alá 9 hónap terhességnek és szülésnek, feláldozva a testemet, elviselve minden kellemetlen változást stb. Kizárt.

Tényleg felfoghatatlan, hogy gondolhatják emberek komolyan azt, hogy valaki csak úgy puszira, akarata ellenére kihordjon és megszüljön egy nem várt, nem kívánt gyereket. Hagyjuk már meg minden nőnek a szabad döntés jogát a teste felett.

Épp elég esélyre váró élet van, lehet kezdeni velük, ha már ennyire jótét lélek valaki, nem újabbak kellenek, akiket a szülő anyjuk puszta kényszerből hozott a világra.

Sehol nem beszéltem vallásról, főleg mert nem vagyok az, így nekem aztán prédikálhatsz nem létező belépőkről. Az én lelkiismeretem tiszta és ezen egy abortusz sem változtatna.

nov. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
97%
Ja amúgy az abortusz is csak egy átmeneti állapot, ha úgy tetszik. Egy átmeneti állapot, amíg végre el nem jutsz a műtétig és túl nem esel rajta. A különbség csak annyi, hogy “megspóroltad” magad 9 hónap nem kívánt terhességtől, egy embertelenül fájdalmas szüléstől és még milliónyi kellemetlenségtől, amit amúgy sem akartál.
nov. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
3%

8x9 azaz 72 havi terhességtől sem kímélték meg magukat sokszor nagyanyáink.

Pedig ha így tettek volna, most lehet nem vitatkoznánk!

nov. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
92%
19 ti vitatkoztok szerinted? Nekem külső szemlélőként nem ez jött le. Te normális érvek nélkül fröcsögsz, nem fogadod el a jó ellenérveket..... Ez inkább csak veszekedés.
nov. 22. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!