Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szeretnék érdeklődni, hogy...

Szeretnék érdeklődni, hogy abortuszra ha gyermekvédelmi papíron is van és álláskeresők is vagyok, akkor mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
nov. 20. 11:34
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
10%

Te nem külső szemlélő vagy, hanem a pontozós regisztráció ugyanattól a személytől, közbe meg a kérdező már itt sincs, hacsak nem te vagy az is egyben :D


Na minden jót!

nov. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
28%
5ös, CSVSZ képzést végeztem. Nagy badarságot írtál. Az nem védekezés hogy háá csak 1 percre tette be...merthogy a legtöbb így készül, vagy pedig úgy, hogy nem tudják elolvasni a fogamzásgátló használati utasítását, ahol le van írva, mikor véd kevésbé. Én ezt sem nevezem védekezésnek
nov. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
30%
21 de, az vagyok. Ha neked ez nem tetszik, már nem az én bajom. Nem kell mindig minden kérdés alatt az egyet értőkre, hogy biztos egy ember csak több profilról.
nov. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
31%
22 na persze, én meg jogi egyetemet végeztem, meg orvosit is..... Anonim ez az oldal, irhatsz bármit.
nov. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

#19

És meg is jött a szokásos demagóg, “bezzeg nagyanyáink” mantra. Te halál komolyan azzal akarsz érvelni, hogy mi volt 50-60 éve?? Egy olyan időből, amikor a fogamzásgátlás nem volt elterjedve, se elérhető sokak számára? Amikor a nők el voltak nyomva és az volt a dolguk, hogy minél előbb férjhez menjenek és szüljenek? Amikor abból a 8 gyerekből volt h csak néhány érte meg a felnőtt kort? Gratulálok.

Egy kérdés egyébként: kit érdekel, hogy ők mit vállaltak be és mit nem? Az az ő döntésük volt, az ő életük, ez meg nem az! Ez a kérdező élete, a kérdező döntése, pont.

Ja és nem, te nem vitatkozol, te minden észérvet mellőzve fröcsögsz. Nem ugyanaz a kettő.

nov. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
3%

"Egy olyan időből, amikor a fogamzásgátlás nem volt elterjedve, se elérhető sokak számára?"


Szerinted :D


Juhbél volt "óvszer" helyett, az asszonyok meg sós-ecetes forróvízbe ültek, meg azzal mosták ki magukból!


Amit nem akartak az nem is született meg nem úgy mint most amikor kb mindnhez tökhülye mindenki, meg csak az orvosokat tömik pénzzel és a csodára várnak!

nov. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
60%
Még növényi készítmények / teák is voltak magzatelhajtásra "régen", más kultúrákban szerintem a mai napig léteznek a régi hagyományok...
nov. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
28%
24es, fotózzam esetleg a diplomám, és a csvsz védőnői képzettséget igazoló papírt?:-D
nov. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
90%
28 tegyük fel, hogy tényleg van róla papírod.... Egyáltalán nem jelenti azt, hogy te mindent is tudsz, mindenkinek is ott voltál az ágyában, amikor szexelt, és főleg nem jelenti azt, hogy akár csak egy szóval is ítélkezhetsz....
nov. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
#26 Szuper kis történet, ettől függetlenül még 2023-ban továbbra is mindenki önállóan fogja eldönteni mit kezd a méhe tartalmával. Régen fele annyi joga és beleszólása nem volt egy nőnek, mint ma, ezt kár tagadni.
nov. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!