Menjek el az abortuszra?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk lassan együtt, minden rendben van megbeszéltük, hogy majd szeretnénk babát. A baba hamarabb akart jönni és most 5 hetes terhes vagyok.

Az apuka aki amúgy a csillagokat lehozta eddig nekem, mégis azt mondogatja, hogy nem leszünk meg anyagilag. Menjek el az abortuszra majd jövőre lesz másik babánk.

Ez a sztori szép és jó lenne, de én nem tudom hogy ez nekem mekkora trauma lesz. Egyszerűen belegondolok és már elkezdek nagyon sírni.

Azt is mondta, hogy nem fog elhagyni, ha megtartom, de szerinte biztos megromlik a kapcsolat.

Ti mit tennétek? Azért teszem ki ide, mert senkinek nem merem a családban sem elmondani.



jan. 22. 00:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/279 anonim ***** válasza:
87%

"Szerinte biztos megromlik a kapcsolat."

Ennyire lehet számítani erre a fajankóra?


"Jövőre lesz másik babánk."

Ha jövőre megengedhetitek magatoknak akkor most is. Rengeteg mindent lehet fillérekért másod kézből vásárolni a babának.


Ha úgy is szeretnétek közös gyereket, meg ne öld a gyermekdet! Örökké kísérteni fog a bűntudat.

jan. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/279 anonim ***** válasza:
71%
Ne menj. Inkább tartsátok meg,hidd el, mindent meg lehet oldani!
jan. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/279 anonim ***** válasza:
83%

Ilyet is csak egy pasi mondhat, hogy "majd lesz másik"...

Szerintem sem lehet olyan vészes a helyzet, ha egy év múlva már terveztétek, én nem venném magamra az abortusz minden lelki terhét plusz egy évért, az biztos.

Azt a részt pedig nem értem, hogy mitől romlana meg a kapcsolat? Mert egy évvel korábban lennétek szülők? Miért? Egy év múlva mi változna akkorát a kapcsolatotokban, hogy akkor már minden hepi lenne?

Vagy mert nem azt csináltad, amit ő szeretne?

jan. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/279 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek. Amúgy nagyon szereti a gyerekeket, remélem meg tudom vele beszélni.
jan. 22. 00:45
 5/279 anonim ***** válasza:
64%
Beszélj a családoddal-családotokkal csak lehet, hogy tudnak segíteni kicsit mindannyian és sikerül azt a gyereket felnevelni családi segítséggel ha mindkét részről besegítenek kicsit anyagilag, ne az abortusz legyen az első gondolat hanem az utolsó
jan. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/279 anonim ***** válasza:
88%
Ez a pasi egy év múlva se akar gyereket. Csak nyugtat aztán majd közli hogy még mindig nem akar....és évek telnek el!
jan. 22. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/279 anonim ***** válasza:
83%
Ha egyedül is tudnád vállalni, tartsd meg. Ilyen emberrel gyerek nélkül se jósolok hosszú kapcsolatot.
jan. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/279 anonim ***** válasza:
85%
7essel egyet értek. Ez az ember egyértelműen a tudtodra adta, hogy nem akar gyereket. A majd csak terelés, ha akarna jövőre akkor azt mondaná megoldjátok valahogy ha már így alakult. Azt mérlegeld, hogy ha egyedül maradnál megtartanád e.
jan. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/279 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell eldonteni, de a mérlegelésnél komolyan vedd szamitasba, hogy kb 100% hogy egyedülálló anyaként fogod felnevelni, ha megtartod.
jan. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/279 anonim ***** válasza:
79%
Mi fog változni egy év múlva? Semmi. Valószínűleg akkor sem akar gyereket, csak így próbál hárítani. Beszélj vele, hátha meggondolja magát. De sajnos van rá esély, hogy továbbra sem akarja a gyereket, vagy később gondolja meg magát és egyedülálló anya leszel.
jan. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!