Menjek abortuszra vagy sem?

Figyelt kérdés
23éves vagyok 2 éve dolgozom.A párom az azt mondta ha megtartom elhagy.A lakás amiben lakunk a sajátom örököltem a szüleimtől.Ha megtartom akkor egyedül vállalom.
2014. júl. 3. 08:25
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
70%

Húúúú, te! Ez az a kérdés, amiről mindenki csak vitázni fog!

Jól gondold át, 10 hetes koráig van időd dönteni.

Egy kis életről van szó...

A korod ideális, lakásod van, a párod meg önzően reagált, azt gondold át te mit szeretnél. Felvállalod akkor is ha egyedülálló anya leszel?

2014. júl. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Szeret a párom,azt mondta szeretne babát..most meghátrál és nem vagyok benne biztos hogy eltudnám tartani egyed.
2014. júl. 3. 08:36
 3/44 A kérdező kommentje:

Én nem vitázó emberek kommentje érdekel,hanem tanács!

Ha most 146000fizetésem mennyi lenne a gyed?

Van egy kicsi nem sok 120000ft sportolt pénzem,abból talán szűken,de meglehetne venni a babadolgokat.

8hetes terhes vagyok,szerencsére nem vagyok rosszul és ha minél tovább dolgoznék akkor talán sikerülne egyedül is!!!!És amíg otthon lennék vele addig a gyes elég lenne,csak nem tudom mennyi a gyes!

2014. júl. 3. 08:41
 4/44 anonim ***** válasza:

A gyed a fizetés 60%-a lesz, ugyanannyi, mint a táppénz.

Plusz a családi pótlék majd egy gyerekre.

A párod első reakciója, hogy megijedt. Adj neki időt, és ketten gondoljátok át. Mondd neki, hogy szeretnéd, ha közösen döntenétek, ne fenyegetés leegyen az érvelése, s beszéljétek át együtt, mi szól a baba mellett, s ellene.

2014. júl. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
A picurka tervezet volt,de miután meg tudtuk,a párom közölte velem nincs ő erre készen és vagy elvetettem vagy elhagy.Ennek 2 hete,azóta elköltözött.Döntsem el,hogy ő vagy a picurka!Telon se érem azóta,smst is küldtem vagyis rajtam áll a döntés!
2014. júl. 3. 08:57
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel, hogy a baba helyett a párodat választod. Tudnád ezek után ugyanúgy szeretni?? Nem akarok vészmadárkodni, de ennek a kapcsolatnak már nincs jövője, akárhogy döntesz is… Ettől függetlenül persze azt neked kell eldöntened, hogy egyedül vállalod-e a gyereket.
2014. júl. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Igen nekem kell eldönteni,de akkor is szemétség,hogy eddig akarta most hogy itt van egyedül az én kezembe helyezi a döntést.
2014. júl. 3. 09:10
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha elvetetném a pasast is dobnám.
2014. júl. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

Én pedig nagyon arra hajlok,hogy a baba marad a pasas repül!

Szűken használtba megveszem ami kell mosta bébinek,mert nézegettem hogy hogy tudom megoldani utána elmegyek gyedre megszületik a baba gyermektartást kérek és a csp meg a gyed elég lesz amig ujra dolgozok...

2014. júl. 3. 09:15
 10/44 anonim ***** válasza:
Igen, hatalmas szemétség, amit csinált! :( Azért is írtam, hogy ha el is veteted a babát, tudnál-e még szeretettel nézni rá.. Én biztosan nem! :(
2014. júl. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!