Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 14. hét utáni terhességmegszak...

14. hét utáni terhességmegszakításról milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Sajnos rossz lett a genetikai ultrahang, így mindenképp meg kell szakítanunk. Őszintén szólva korábban azt se tudtam, hogy ez nem csak egy sima műtét lesz, így mindenki tapasztalatai érdekelnek, akik ezt végigcsinálták. Az is, hogy lehet lelkileg feldolgozni, hogy a nagy fájdalommal járó, hosszú folyamat végén ott maradsz a halott magzattal.
márc. 28. 11:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem meg kell szülni. Vetélésindikáció leszm
márc. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
56%
Szia! Ne haragudj, nem tudok segíteni, viszont nagyon érdekelne, mi lett olyan rossz a genetikai ultrahagon, hogy csak ez alapján meg kelljen szakítani a terhességet. Persze csak ha nem túl tolakodó a kérdés. Nagyon sajnálom és kitartást kívánok!
márc. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Valószínűleg kromoszóma hiba miatt rosszul fejlődött ki több dolog is. Duplája a tarkóredő a megfelelő értéknél, az agyban ödéma látszik, az egyik aorta pedig nem látszik, vagy nincs vagy nem ott, ahol kellene.
márc. 28. 14:50
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha gyorsan tudod intézni bár ilyenkor azért nem huzzák az időt a dokik talán még elég lesz egy altatásos befejezés.

Kitartást

márc. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ezért csináltattam anyai vértesztet 12.hétre volt eredmény, sajnos beteg volt.

Csütörtök eredmény, pénteken megbeszélés, kedden hasba szuri, pénteken meg volt hogy igen ott a rossz gén, hétfőn műtét így 14.héten még nem kellett sz<lnöm.

Azt mondják 16 hétig lehet abortusz, de függ a magzat méretétől is.

márc. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom és őszinte részvétem! :(

Off: furcsa, hogy országonként mennyire eltérő a gyakorlat. USA egyes részein 14. heti magzatelhalás esetén van, hogy abortusztablettát adnak (nem otthon, hanem kórházi körülmények között), de előfordul, hogy "darabolják" a 6-7 hónapos magzatot is.

márc. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Meg kellett szülni, és 3 napot voltam oxitocinon egyre erősebb fájásokkal, mire kijött. A személyes lelki és fizikai fájdalmamon felül elég sok harag is van bennem, hogy ezt így kellett csinálni, mikor valóban, más országokban a 14. héten még elég lett volna a műtét.
márc. 30. 06:34
 8/15 anonim ***** válasza:
Sajnálom. :( Kitartást kívánok!
márc. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Pontosan hol tartottál a terhességben?
márc. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Sajnálom! Én most voltam Bécsben. 14. Hétig vákumoznak altatásban! Magyar tolmács is volt. 7 perc az egész beavatkozás. Másnak ezt ajánlom ha van lehetösége! Nagyon megértő és kedves mindenki!
márc. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!