Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Álltál már közel ahhoz, hogy...

Álltál már közel ahhoz, hogy abortuszra menj? Mi tántorított el?

Figyelt kérdés

2012. febr. 13. 14:49
1 2
 1/15 Harangozó Sára ***** válasza:
Még soha, 3 gyerekem van, az első becsúszott, de soha nem jutott eszembe, hogy ne tartsam meg. Te közel állsz hozzá,ha igen, akkor miért?
2012. febr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Közel álltam hozzá, támadtak is miatta a családban, pedig meg volt az okom rá.
2012. febr. 13. 14:54
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Voltam közel. De már kicsúsztam az időből. Már nem bánom. :) 3 hónapos a kisfiam ő az életem értelme. Nagyon nagy hibát követtem volna el ha elvetetem.

21/L

2012. febr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Harangozó Sára ***** válasza:
27%
Szabad tudni, hogy mi?
2012. febr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Igen. A harmadik gyerekünk védekezés mellett lett, és nagyon kicsi korkülönbség van a 3 között. Segítségünk semmi stb. Elméleti síkon benne volt a pakliban...de végül persze nem volt hozzá szívünk.
2012. febr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nyirokmirigyrák gyanúja miatt. Néhány nappal ez után a hír után derült ki, hogy terhes vagyok. A doki azt mondta, jobb lenne elvetetni, mert nem biztos, hogy a 12. hét előtt megvan a pontos diagnózis. Én meg féltettem az életemet, és hajlottam rá. Végül szerencsére magánúton találtam megoldást arra, hogy néhány héten belül pontosat tudjak az állapotomról, és az is kiderült, hogy vaklárma volt. Utólag mondtam el a családnak, hogy mi volt, és elítéltek amiatt, hogy képes lettem volna elvetetni.
2012. febr. 13. 15:20
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
az 5-ös vagyok, hogy mi tántorított el? Nem tudom, a lelkiismeret, meg az hogy belegondoltam mit éreznék ha önként lemondanék róla és tudtam hogy ezerszer rosszabb mint bármilyen nehézség, fáradság és lemondás amivel 3 pici gyerek jár.
2012. febr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Harangozó Sára ***** válasza:
100%
Hála az Úrnak, hogy csak vaklárma volt, kár lett volna babáért! Ennek nagyon örülök!
2012. febr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
És persze Érted is kár lett volna,Kedves kérdező!Fiatalon komoly betegséggel küzdeni,úgy,hogy előtted az élet...borzasztó lehet.
2012. febr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Harangozó Sára ***** válasza:
100%
Bocsi, igaza van az előzőnek, Érted is kár lett volna!
2012. febr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!