Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Nem gyanús ha valakinek már a...

Nem gyanús ha valakinek már a 3. abortusza lesz gyógyszer mellett?

Figyelt kérdés

Egy ismerős anyukáról van szó. Most lesz a 3.abortusza,3 gyerek mellett. Mielőtt valaki megszól,tudom hogy semmi közöm hozzá,de nekem fura hogy ha szedi a gyógyszert akkor hogy lehet hogy 3x is teherbe esik mellette?! Mert ha 1x "becsúszik" azt még elhiszem!

Szerintem csak ezzel védi magát,és nem is szed gyógyszert!



2012. ápr. 20. 11:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Az egésznek semmi értelme! Ha már azt elmondja nekem,hogy a 3.abortusza lesz,akkor azt is elmondaná hogy van valami betegsége ami miatt gyógyszer mellett is terhes lesz! Nem??? Ha meg tényleg nem jó a gyógyszer miért nem vált másikra? Vagy gumi spirál...akármi! Nem is találkozunk csak a játszótéren.

És nem én kérdezek rá hogy "terhes vagy,abortuszod lesz"? Én honnan tudnám? Ki kérdez ilyeneket???

Akinek meg tényleg baja van,az próbál megoldást keresni,nem abortuszra jár,és nem úgy mondja mintha csak a boltba menne!

2012. ápr. 20. 14:31
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

"Szerintem csak ezzel védi magát,és nem is szed gyógyszert!" - kedves kérdező, miért kellene bárkivel szemben védenie magát, amikor ezzel kapcsolatban max a párjának van releváns véleményezési joga, vele meg nyilván megbeszéli...


Másfelől "ha már", akkor abszolút megeshet a dolog, és a nőgyógyásza alkalmatlanságát veti fel, hogy nem az ő hormonális alkatának megfelelő fogamzásgátlót rendeli számára... ha mindenáron bele akarsz folyni, és tanácsot akarsz adni, akkor javasold, hogy keressen egy másik nőgyógyászt...

2012. ápr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Nem akarok belefolyni,és még egyszer leírom soha nem én kérdezem!!! Mindig ő mesél nekem!!!

Érted??? De inkább hagyjuk is,mert megint csak ki vannak forgatva a szavaim!


Még annyi hogy a férje is.....lehet,ha szó nélkül hagyja a 3.abortuszt,és még ki tudja hány lesz?

2012. ápr. 21. 16:08
 14/14 anonim ***** válasza:
41%

Kedves kérdező, ugye az a nagy kérdés, hogy ÍTÉLKEZNI akarsz, vagy SEGÍTENI. Az pl. egy komoly segítség lenne szerintem, ha javasolnád (amint írtam is), hogy keressen egy másik nőgyógyászt, aki megvizsgáltatja az ő hormonszintjeit, és az alapján rendel gyógyszert, nem ex has...


Viszont az, hogy te elmondod a szomszédasszonyt vagy a férjét "..."-nak (idéztelek), az nem visz sehova.

2012. ápr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!