Elég sok ma az abortuszos kérdés, erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szerencsére nem vagyok ebben a helyzetben, de mit gondoltok arról, ha becsúszik egy baba, a férfi abortuszt akar, de...

csak akkor, ha a férfi elkötteti magát (visszacsinálható módon), hogy többet ne legyen véletlen baba.


Vajon a férfi bevállalná a műtétet, ha a nő is?



2012. nov. 20. 20:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
semmi
2012. nov. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%
na persze, még feltételeket is támaszt az, aki maga van a pácban.
2012. nov. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%

Amit en nem ertek ma 2012 ben annyi fele fajta fog gatlo modszer van es Morszag vezeto helyen all az abortuszok szamaban.Az elmult evekben tobb abortusz volt mint szules.Mi tortent miert felelotlenek az emberek?

Elfelejtettek a szex terhesseghez vezethet?

Nem ertem

2012. nov. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

helyesbítek:

de...

a nő csak akkor megy bele, ha a férfi elkötteti magát

2012. nov. 20. 20:18
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nincs annyi "becsúszott" baba, csak ciki beismerni hogy valaki felelőtlen volt. Persze nem mondom hogy van 100%-os védekezés, de azért ennyire nem rosszak a védekezési módok.


Én nő vagyok, de a 2. gyerek után meg fogom operáltatni magam. Valószínű a férjem is. Abortuszt nem szeretnék de több gyereket sem. Önkéntesként dolgoztam, láttam olyan családot is amit az abortuszt, és olyat is amit a nem várt gyerek tett tönkre.

Kemény dolog meghozni egy döntést egy egész életre, de van amikor fel kell vállalni.

2012. nov. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
22%

megesett nőként nem vagy abban a helyzetben, hogy feltételeket szabj a férfinak


ezt kéne belátni, de biztos nehéz

2012. nov. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Attól, hogy egy pár nem akar gyereket, még nem biztos, hogy tinédzserek. Szerintem igen is lehet feltételeket szabni. Mint ahogy egy korábbi kérdező is elhagyta a párját mert az nem akarta babát. (Tudom, kevés nő teheti meg, hogy egyedül neveli fel)

Arra lettem volna kíváncsi, hogy a férfiak, akik olyan könnyen parancsolják a párjukat a kés alá, maguk is bevállalnák-e.

2012. nov. 20. 20:28
 8/16 anonim ***** válasza:
29%
megesett? azt hiszem a pasik esnek meg 18 ev gyerektartasnak es beleegyezesuk nelkul apava lesznek es meg dontesi joguk sincs
2012. nov. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
Fel lehet tenni ugyanazt a kérdést, többféle megfogalmazásban, de MINEK ??
2012. nov. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%
Nem értem, mire jó ez a kérdés...
2012. nov. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!