Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Becsúszott a baba! Én megtarta...

Becsúszott a baba! Én megtartanám, de a párom nem akarja. Mivel tudnám meggyőzni?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyunk együtt nagyon szeretjük egymást,de a párom még se szeretné a kis babát még a szüleinek se akarja elmondani.

18 éves lesz a jövőhónapban 3-án.

És akkor már lesz joga egyedül elvetetni.

Mit tegyek?Mivel tudnám meggyőzni,hogy tartsuk meg?

Nagyon szeretném azt a kis babát.:(

Előre is köszönöm.

21/F



2013. jan. 19. 02:30
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
71%

Synesztro épp most akartam írni, hogy olvasd el a többi kommentet is. Abban igazad van, hogy erőltetni nem szabad. KELL, hogy a sajátjának érezze a lány a kicsit. Ne egy, a testébe költöző kis lénynek, aki rajta élősködik és megkeseríti az életét, elvesz mindent tőle.


Hanem a részének, gyermekének, akiben önmagát és a párját szeretheti majd, akiért tanulhat még, dolgozhat- sőt, aki nélkül mindez kicsit értelmetlen lenne.


Ezt az érzést talán a kérdező át tudja adni neki.


És végül: most nézz a kisfiadra. Ha visszamehetnél az időben, te talán úgy döntenél, hogy mégsem szülessen meg? Nem hiszem! :)

2013. jan. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Hogy döntöttetek?
2013. jan. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Na mi lett veletek? Hogy döntöttetek?
2013. jún. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 Főzős Laci ***** válasza:
11%

A gyermeket meg kell tartani!Örökké nyomasztani fog lelkileg,hogy mit tettetek!

Most mondták a rádióban,hogy évente Magyarországon 65.000 gyerek nem születik így meg!Tudom,hogy nehéz döntés!örökbe kell adni,mert ezrek várnak babára és értékes ember lehet belőle!A jó döntés,hogy szülje meg!

2013. nov. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!