Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Mi lenne a helyes...

Mit tegyek? Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés
Albérletben nevelünk férjemmel 2 gyermeket. 9 éves és 10 hónapos gyerekek. ma viszont pozitív lett a terhességi teszt. anyagilag nem lenne gond. ami miatt gondolkodom rajta az az,hogy mit szólnak majd az emberek hogy albérletben nevelünk 3 gyermeket. ti mit tennének
2012. ápr. 11. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha mind a ketten szeretnétek az új jövevényt is és anyagi akadályai nincsenek, akkor csak azért, hogy "mit szólnak majd az emberek, hogy albérletben nevelünk 3 gyermeket" nem hiszem, hogy kérdéses lenne. A mai világban azt sem hiszem, hogy az gátló tényező lenne, ha az ember nem egy saját lakásban lakik. Nem vagytok hajléktalanok, van tető a fejetek felett, a másik két gyerkőcnek is megadtok mindent, amit csak tudtok, akkor a harmadiknál sem lesz ez másképp...
2012. ápr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak az emberek reakciói miatt ez nem lehet kérdés. Ha bírjátok energiával és pénzzel, akkor hajrá! :) Amúgy gratulálok :D
2012. ápr. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha TI örültök neki és a másik 2 manó is szeretne tesót akkor miért ne?

Véleményem szerint a mostani helyzetben az hogy albérletben laktok teljesen ugyanaz mintha "saját" vagyis hiteles házatok lenne, aminek közel ugyanannyi a havi költsége és ha nem tudjátok fizetni onnan is kilakoltatnak.Tehát tök mindegy nem?

Na de anyagilag nem vagytok gondban akkor pedig nem is kérdéses!

Gratulálok nektek!:)

2012. ápr. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kettőt szültem albérletbe és többek közt a szerencsén is múlt, hogy a harmadik már sajátba születik. De én nem aggódtam volna azon, ha ő is albiba jön - semmivel nem rosszabb az albérlet (sőt, megkockáztatom: jobb), mint a százezres hiteltörlesztések az állítólagos saját házon, ami majd húsz év múlva lesz a tiéd.

Külföldön ezen az égvilágon senki nem akadna fönn.

Nem hiszem, hogy ezen kéne függnie egy kis életnek. Amúgy mit számít, hogy mit mondanak az emberek? Akinek szúrja a szemét az albi, annak szúrta két gyereknél is, hidd el.

Gratulálok a szép nagy családhoz!

2012. ápr. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kit érdekel más (az emberek) véleménye? Ha szeretnétek és megengedhetitek anyagilag akkor nincs miről beszélni :-)))
2012. ápr. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha anyagilag megengedhetitek akkor hajrá:)))), és gratulálok. Más véleményével ne törődj. Nagyon sokan nem albérletet fizetnek, hanem lakástörlesztőt a banknak, szerintem nem sokban különbözik a kettő.
2012. ápr. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nehogy már más emberek véleményétől függjön a baba élete!
2012. ápr. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Már sokan és mindenki egybehangzólag elmondta előttem, hogy örülj annak a pocaklakónak és ne ilyen marhaságon törd a fejed. Én csak azért írok, hogy erősítselek benne az a kis élet mindennél fontosabb és nehogy irigy emberek pletykázásán múljon! Gratulálok kismama!

(2 hónapos tündér anyukája)

2012. ápr. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Te jó ég, ha mindig más véleményéhez igazítanánk az éltünket, jobb lenne ha élve elásnánk magunka. :D

Én a család nyomásának ellenállva megtartottam a kisbabámat és ez volt életem legjobb döntése, pedig, most figyelj, azóta hozzám sem szólnak...Nem is hívtak fel, hogy élünk-e még. Ha találkozunk véletlenül, elfordítják a fejüket. És magasból teszek rájuk. Én boldog vagyok a kisbabámmal és nem érdekel az irigykedők véleménye. :)

Gratulálok a gyerekekhez, tartsátok meg a harmadik babát ha úgy szeretnétek! :) Mindig lesznek bunkók a világon. Velük ne foglalkozz.

2012. ápr. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!