Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videóról?

Figyelt kérdés
[link]

2013. jún. 8. 17:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%
Lejárt lemez. A két oldal soha nem fog egyetérteni, csak egyetlen egy dologban: VÉDEKEZNI kell.
2013. jún. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
26%
Azt hogy szörnyű :( Soha nem csinálnék ilyet.
2013. jún. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
38%
Istenem, ebbe még ugy igazán soha nem gondoltam bele, én mindig védtem azokat akik ezt csinálták, mert hogy biztos van valami jó ok! De ezt nem tudtam hogy igy csináljak. Most lelkiismeret furdalásom van! :(
2013. jún. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ez az "elavult" kaparós módszer, de lényegében a vákuumos sem másabb sokkal.
2013. jún. 8. 18:18
 5/23 anonim ***** válasza:
53%

Én sosem voltam abortusz párti..sőőt inkább próbáltam biztatni és támogatni az ismerőseimet, hogy neveljék fel a gyermeküket (mert nem egy példa volt rá, hogy becsúszott). De ennek ellenére megmondom őszintén nem zaklat fel az abortusz látványa. Ami számomra rémisztő inkább, hogy a nő alsó testrészéből jön ki valami és tiszta vér minden. Engem inkább ez zavar. Persze tudom emberi lény miért nem vagyok ilyenkor szomorú és felháborodott? Hát ezt én se tudom, de jó lenne tudni miért reagálom le közömbösen, ha amúgy én is gyilkosságnak tartom.


A videóról való véleményem meg, hogy teljesen hatásos tud lenni, ha az embert meg kell győzni még egy nagyobb döntése előtt. Viszont akinek volt már abortusza és úgy nézi végig annak kész horror és lelki trauma lehet, sajnálom őket.

2013. jún. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
30%

Sokkot kaptam!!!Mi a fracnak kellett megnéznem,én idióta,nemnormális,hülye állat!

Ez borzasztó GYILKOSSÁG!!!!!!!!!

2013. jún. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
54%
2-es vagyok. Miért lettem lepontozva? Talán baj hogy megrendített és soha nem lennék erre képes? Nem értem...
2013. jún. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%
Borzasztó! Miután sajnos nagyon sok babát elvesztettünk, teljesen másképp látom a helyzetet. Ennek ellenére van, hogy igenis ez a legjobb megoldás, bárki bármit mond.. De hogy ne csak úgy mondjam a levegőbe, a szomszédunkban lakik egy lány 18 évesen esett teherbe, nem akarta megtartani, de az anyja eröltette. Azóta 4 éves a kislány, és soha nem láttam még mosolyogni. A házban senkit nem hív anyának, mert annyira nem foglalkoznak vele, hogy szerintem az a gyerek azt sem tudja, hogy ki az anyja. Olyan ott szegény mint egy játékbaba, kielégítik a szükségleteit, de semmiféle érzelmet nem kap. Azt mondom, hogy ennél még az abortusz is jobb lett volna, akárhányszor látom, megszakad a szivem:(
2013. jún. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
44%
Multkor ugyanez a kérdés volt ugyanilyen videoval....nem unod?
2013. jún. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
33%

Semmi, az, hogy az idézett oldal - ahogy a nevéből is levehető - "abortion no" - egy abortuszellenes webhely, amin természetesen efféle elrettentőnek szánt koncepciózus, hatásvadász propaganda van. De annyiban őszinték, hogy ez az oldal címéből is kiderül, tehát aki nem abortuszellenes propagandára vágyik, az nyilván nem nézi meg. Ennyi.

Na, ehhez képest, ha mondjuk egy rokonom vagy ismerősöm ilyen döntés előtt állna, és valaki ilyenekkel terrorizálná, azt valszeg lecsapnám.

2013. jún. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!