Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videóról?

Figyelt kérdés
[link]

2013. jún. 8. 17:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
71%

Ugye senkit semm zavar, hogy kb 16-20 hetes terhességeket láttunk.

De vonatkoztassunk el ettől.

Őszintén örülök, hogy senki sem kényszerült választási helyzetbe.

De csak bevillantok pár kellemes témát:

Mi lenne ha megtartod. El bírod tartani? Nem? Add örökbe. Ó hogy a terhességed alatt kirúgnak mert "lejárt a szerződésed"(amit egyes cégek havonta kötnek). Akkor menj anyaotthonba. Nem támogat a családod? Elhagy a pasid? Dögölj éhen az utcasarkon.

Van egy nagyobb tesó? Egész életében utálni fog,ha megtudja, valahol van egy testvére.

Ha megtalál a gyereked, és megkérdezi: miért nem kellettem? Mit mondasz neki?

2013. jún. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Kettes válaszoló, nem én pontoztalak le.


Kilences, nem én raktam ki a múltkor. Csak véletlen egybeesés lehet.

2013. jún. 9. 01:19
 13/23 anonim ***** válasza:
53%
Az a véleményem, hogy egy idióta abortuszellenes kreálmany. Nézd, ha valak oda jut, hogy abortuszra van szükség, a lehető legmocskosabb dolog lelkiismeret furdalás okozni neki ilye baromsaggal. Van neki elé baja. Akkor is ezzel jon majd a sok szemellenzos, ha mondjuk kiderül, hogy a 12 eves lányát megerőszakoltak, ha a saját terhességet kell megszakítani orvosi okok miatt, ha nincs mas választása? A abortusz bizonyos helyzetekben bizony a lehető legjobb döntés.
2013. jún. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
69%

nem ítélkezem senki felett. az ilyen oldalak helyett inkább a védekezést kéne jobban kampányolni, felvilágosítani a tiniket, hogy minden egyes szeretkezésnél megvan az esély egy terhességre, figyeljenek oda rendesen, alkalmazzanak akár több módszert is.

személy szerint képtelen lennék egy ilyen műtétnek alávetni magam, és szerencsére már vagyok abban a korban és helyzetben, hogy ha valami csoda folytán összejönne egy baba, akkor megtartanám. igaz, hogy érzelmileg még éretlennek tartom magam egy gyerekhez, de ha már megfoganna, akkor felkészülnék rá amennyire csak tudok.

25L

2013. jún. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
52%
6-os vagyok.Mièrt kell lepontozni!?Amièrt vèlemènyt irtam?Nem èrtem èn ezt! De köszönöm.
2013. jún. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
36%
Jézusom...ez borzalmas! Szegények!!!! Erre nincs szó, nagyon durva.
2013. jún. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
35%

Sziasztok!

Én is megnéztem a videót, pedig tudom, hogy borzasztó!

Nem is tudom miért néztem meg, amikor soha nem lennék képes arra, hogy megöljem a saját gyerekemet!

Ráadásul nincs is jogom hozzá! Az orvosokat sem értem! Az élet megtartására esküdött, a magzatokat simán legyilkolják! No, meg ha valaki megöli az ujszülöttjét, az mindjárt gyilkosságnak számít. Ha a magzatát gyilkoltatja meg, az természetes dolog!

Tudjátok, én 22 hétre születtem, életen innen és túl, azaz még abban az időben az ennyi időre született babákat abortumnak hívták...

Én túléltem!

Azt gondolom, hogy senkinek nincs joga hozzá!

Az állat sem öli meg a magzatát!

Amúgy mondom a videó az borzasztó!

Iszonyú fájdalmat élhet átt néhány percig a feldarabolandó magzat. Ja, az a 4 éves kisléány, pedig egyszer felnőtt lesz, és remélem értékelni fogja, hogy él!

2013. jún. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
75%

Ne gondoljátok,hogy abortusz nélkül 33ezer egészséges gyerekkel több születne.Az az embrió amit 6 hetesen abortáltak,lehet hogy 10 hetesen elment volna vagy kiderül,hogy genetikailag nem okés vagy meghal a 35.héten csendben.


Annak aki ráér egy kis olvasnivaló az abortusztilalom hatásairól


[link]


"Ha belegondolunk: amennyi magzatot megmentünk az abortusz tiltásával, ugyannyi, sőt több embert is elveszíthetünk később az emelkedő erőszakos bűncselekmények miatt. Nem beszélve arról a sok pluszköltségről, amit a bűnözés visszaszorítása és kezelése jelent."

2013. jún. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
80%
Én szülésznő vagyok, de ez nem egy legális abortusz, hanem egy vetélés, amit megszüntetnek, mert nem volt teljes, ezen kívül, lehet hogy művi megszakítás, interrupció, de ezt kórházban nem végezhetik, ez a magzat van vagy kb. 18 hetes!!! Akik abortuszra jelentkeznek, és nem védeni akarom Őket, általában 7-9 hetesen történik meg a kisműtét, és egyáltalán nem így, nem lehet látni semmi ilyesmit!!!
2013. jún. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
64%
Jah és hozzátenném, hogy akiket a kórházban nálunk hagynak, mert nem vetették el, és nem is akarják szegény picit, az a legszörnyűbb pillanat, kiszolgáltatott, mi meg várunk, hogy jön e érte az édesanyja, vagy szól-e vmit az érdekében, ottmarad, és végül viszik el gondozóhelyre, és már akkor tudja mindenki ők is, mi is, ahogy átadjuk, hogy nyomorúságos élete lesz...Így is elég sok az ilyen eset, hát még abortusz nélkül!!! Mindig a gyermek/magzat életét kell nézni!!!
2013. jún. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!