Van itt olyan akinek volt abortusza már?

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 15:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Van...kérdés?
2013. jún. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Milyen volt? Még nem döntöttem egyre bizonytalanabb vagyok, hogy megtartsam-e őket. Minden percbe máshogy érzem.
2013. jún. 18. 16:09
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

nem az elso vagyok de:

maga az abortusz semmilyen mert altatnak...kb 15perc....elotte raktak fel tagitot az fajt de kibirhato.mensi szeru gorcsoket csinalt....mutet utan egy hetig vereztem.Egy fel ev kellett hogy fedolgozzam de ezt mki mashogy eli meg. Van amikor ez a jobb dontes

2013. jún. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Első nap este feltették a lamináriát,ami valóban nem kellemes,csak akkor kapsz,ha még nem szültél természetes úton.Másnap reggel besétáltam a kis műtőbe,elaltattak...Mire felébredtem túl voltam rajta,nem fájt és én is véreztem,de én majdnem 3 hétig...Nehéz döntés,tégy belátásod szerint...
2013. jún. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azt meg most látom,hogy "őket"??? Több baba?
2013. jún. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Te vagy az, akinek "nem kellenek" az ikrek?
2013. jún. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2013. jún. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
igen.
2013. jún. 19. 07:42
 9/14 anonim ***** válasza:
Még mindig nem döntöttél? Ha tényleg az abortusz mellett döntesz, nem sok időd van már. Én a helyedben beszélnék még egyszer az apjukkal. Ő is ott volt, amikor a gyerekek készültek, akkor meg ne rázzon le azzal, hogy fizeti az abortuszt! Vállalja a felelősséget és álljon felnőtt módjára a dolgokhoz, közel 30 évesen illene férfiként viselkednie.
2013. jún. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Anyaotthonban jártál már érdeklődni? Ott minden feltétel adott, már ami a komfortot illeti. Ha talpra állsz, függetlenítheted magatokat. És sokat tudnak segíteni.
2013. jún. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!