Nyolc hetes terhes vagyok, szeretném a babát de a párom " alkalmattlan" a gyerekneveléshez. Ha elvetetem lehet többé nem lesz gyerekem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 21:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
mit értesz az alatt,hogy alkalmatlan?
2013. jún. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Miért alkalmatlan 12 éves tán?
2013. jún. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
41%
Először is "alkalmatlan", mert nem múlt idő. A fura az, hogy az ember lánya elvileg genetikailag olyan férfit keres, aki alkalmas rá. Ha alkalmatlannak tartod, miért vagy vele? Vagy már korábban tudtad, hogy úgyis elhagyod, ha majd gyereket szeretnél? Ennek semmi értelme. Amúgy lehet gyereked nagy eséllyel, de persze már előfordultak olyan esetek, amikor a műtét rosszul sikerült.
2013. jún. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
33%
Attól még lesz gyereked, ha elveteted. De ha nincsenek meg a megfelelő körülmények a felneveléséhez, a párod nem akarja, vagy valóban alkalmatlan rá, akkor ne szüld meg. A gyereknek is ez lenne az érdeke.
2013. jún. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
25%
A gyereknek az az érdeke, hogy haljon meg? Bevallom, én ilyet még nem hallottam.
2013. jún. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
24%

NE VETESD EL!!

semmiképpen sem! az gyilkosság! Egy élő ember születne, de TE megölnéd. Kérlek ne vetesd el. Utána neked is egész életedben bűntudatod lenne.

szerintem tartsd meg mindenképpen, és maximum kérj meg valakit, hogy segítsen a felnevelésében( pl: szüleid)

2013. jún. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%
Figyelj ne vetesd el! Édes kicsi emberke lesz.Ő már most szeret téged! Már most te vagy a mindene. Annyi ember vágyódik gyermek után, add örökbe ha nagyon nem akarod...
2013. jún. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%

????????????????????????

Ha a párod alkalmatlan, őt kell kidobni, nem a gyereket, mert legközelebb se lesz alkalmas. Jesszus!!!

(Miért ne lehetne gyereked többé?)

2013. jún. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
A párom nem azért "alkalmatlan" mert nem szeretem hanem azért mert neki már van kettő és nincs lakása, nálunk lakik.
2013. jún. 27. 21:57
 10/18 anonim ***** válasza:
53%

????????????????

Az én férjem is nálam lakik. Szerintem ez normális. :)

Ha gyereke van, az nem gond. Ha felesége is, és az nem te vagy, az már inkább alkalmatlanná teszi.

2013. jún. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!