Hat hetes terhes vagyok, hétfőn megyek abortuszra de a párom könyörög, hogy ne menjek. Nem tudok dönteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 28. 15:36
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
83%
A kotont esetleg ismered? Ahhoz nem kell orvos...
2013. jún. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
39%
Olyan helyen dolgozol es megis buta vagy mit csinalsz ott az ablakokat mosod ? Ha ott dolgozol tudod hogy 20 perc de komplikacioval jarhat azt is hoyy egy gyereket olnek megvazt is hogy pszi panaszokkal jarhat.
2013. jún. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
30%

Ne hallgass rájuk,te már meghoztad a döntést,és jól döntöttél.Vetesd el!Nem tudsz neki megadni semmit se!!

Anyádékkal laktok,sose fogtok onnan elköltözni,nincs pénzetek új ruhákra,arra hogy mindent megadj neki.

Menj abortuszra,az lesz a legjobb!!

2013. jún. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
63%

Szerencsétlen!

Altatnak, tágítanak ha még nem voltál szülni vagy abortuszod sem volt!!!! Jojj egy szerencséd van h nem szemtől szembe vagyunk mert biztos szemen köpnélek!

Menj az ingyenes abortuszodra! Olyan hül.e vagy mint a tök! Jobb is h nem szaporodsz!

2013. jún. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 A kérdező kommentje:
Csak a párommal kellene ezt valahogy megértettnem.
2013. jún. 28. 20:12
 46/63 anonim ***** válasza:
80%

Tenyleg a hulyek ne szaporodjanak !!!

Szerintem kerd a szilikonos petevezetek lezarast jobb a vilagnak

2013. jún. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 A kérdező kommentje:
Könnyen beszéltek. Ti adnátok kajára és pellenkára pénzt? Nem... Akkor minek osztjátok itt az észt?!
2013. jún. 28. 20:53
 48/63 anonim ***** válasza:
76%

Kotonra legalább költhettél volna. De most már mindegy.

Viszont nem értem mi a francnak teszed fel a kérdést, ha úgy sincs lehetőséged megtartani a gyereket. Akkor menjél abortuszra aztán csókolom. Nem értem miért olyan meglepő, hogy ha kérdezel vmit, akkor az emberek válaszolnak.

Ha nem tetszik, akkor nem kell kérdezni, ennyi.

2013. jún. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
69%

CSak áruld el nekem mi a franc alapján lenne ingyenes az abortusz? Azt nem a kórháznak fizeted hanem az Oepnek. Én,aki tanultam párom szintén és a szülőknél laktunk fizetni kellett!!!! Lehet albérletben is lakni. Mi is 2 évig albiban laktunk,ezután is maradtunk volna de a párom szülei vettek egy lakást igy abban lakunk most.

eGyébként egy oldalról az info: A beavatkozás költségei

Ha az állapotos nőnél vagy magzatnál fennálló egészségügyi ok miatt kerül sor a terhesség megszakítására, a beavatkozás költségeit az Egészségbiztosítási Alap fedezi.


Amennyiben nem egészségügyi ok indokolja a terhesség-megszakítást, a beavatkozásért fizetni kell. A díjat átutalási postautalványon kell befizetni, amelyet a terhesség-megszakítási kérőlap kitöltésekor kap meg a kérelmező. Az ára 26 193 Ft.


A térítési díjnak csak 30%-át kell megfizetni azonban, ha a terhesség megszakítását kérő személy vagy a vele egy háztartásban élő házastársa, élettársa, illetőleg az eltartója rendkívüli szociális segélyben vagy átmeneti segélyben részesül.


A következő személyeknek nem kell a beavatkozásért fizetni:


Szociális intézményben lakó személy

Az átmeneti gondozásban részesülő, valamint az átmeneti vagy tartós nevelésbe vett kiskorú, illetve az utógondozási ellátásban részesülő felnőtt.

Kivételes és rendkívüli segélyben részesülő személy

Külföldi személy, akit a menekültügyi hatóság menedékesként vagy befogadottként elismert, és aki nemzetközi szerződésben foglaltak alapján az országból nem utasítható ki.


A kedvezmények igényléséhez a terhesség-megszakításra vonatkozó kérőlap kiállításakor kell bemutatni a pénzbeli ellátást igazoló határozatot, bizonylatot, illetve jövedelemigazolást. (Nekem nem is volt jövedelmem,anyukám egyedül nevelt mégis teljes árat kellett fizetnem.)

2013. jún. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
77%
alán aki EÜ-ben dolgozik az tudja hogy a lesz az 1 sz nem pedig úgy írjuk h lessz. KAMU
2013. jún. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!