Hat hetes terhes vagyok, hétfőn megyek abortuszra de a párom könyörög, hogy ne menjek. Nem tudok dönteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 28. 15:36
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
49%
Megvan még a baba?
2013. júl. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim válasza:
Ha párod támogatna,nem nagyon gondolkodnék nekem 2 kisfiam van ,a szülés csodálatos élmény volt ,az ettől való félelem szerintem nem jó indok az abortuszra,ha biztosítani tudnátok neki amire szüksége lehet még ha használtan is ,akkor ne gondolkozz tovább!
2013. aug. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
40%
elég régi a kérdés de ahogy olvastam ennyit tudok írni: egy ostoba buta ri..nc vagy!!!!!!!!!!!! remélem az életben nem fogsz gyereket szülni a világra mert nem érdemled meg h anya legyél! és jobb is ha nem leszel senki anyja...hülye kifogások , nem védekezel ostoba buta jajjj sorolhatnám de csak felidegesítettem magam....
2014. febr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!