Hat hetes terhes vagyok, hétfőn megyek abortuszra de a párom könyörög, hogy ne menjek. Nem tudok dönteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 28. 15:36
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
95%

[link]


ja biztos azért ingyenes mert a fogyatékos vagy akkor jogos!!!! :D

2013. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 A kérdező kommentje:
Idióták!
2013. jún. 28. 21:48
 53/63 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az abortusz, mert az ingyenes, a gyógyszer meg fizetős? Én a pasid helyében nagyon gyorsan megszabadulnék tőled, bocsi de tényleg nem vagy százas.
2013. jún. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
86%
Szerencsétlen! Te vagy az idióta! Azt sem tudod mi h van! Mégis hány éves vagy?? Ha tippelni kéne max 15 írnék!
2013. jún. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
100%

Szültem is és Missed ab-om volt 1 hete mégis tágitottak azt másnap befejezték a vetélést!

Elárulom altattak és még te dolgozol ilyen helyen.... Max Wc puculó lehetsz más nem! De te inkább NE szaporodj!! Párod meg minnél hamarabb hadjon el!!

2013. jún. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
100%
Attól,hogy egészségügyben dolgozol,a beavatkozás nem válik ingyenessé.Szóval 30 ezer forintodba fog kerülni.
2013. jún. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
46%

Nézd, kérdező, nem ismétlem a már leírtakat, sem a szülésről, sem a használt ruhákról.

Az abortusz arról szól, hogy egy olyan kicsi embert, aki nem kérte az életet, a saját biológiai anyja ölet meg úgy, hogy ezért még fizet is. Ezzel pedig megfosztja nemcsak a jelenétől, de a jövőjétől is: neki ugyanis már sem születésnapja, sem karácsonya, sem érettségije, esküvője, diplomaosztója, gyermeke stb., szóval soha semmije nem lesz.

Nem tudom, hány éves lehetsz, de biztos fiatal; nem gondolom, hogy a hátralévő mondjuk 60-70 évedet annak a tudatában kívánod leélni, hogy elvetetted a saját gyermekedet.

Ha a párod józanabbul gondolkodik, mint te és igent mond a babára, akkor nem vagyok benne biztos, hogy veled marad, ha nem marad a baba. De hogy a kapcsolatotok megsínyli, az biztos.

Mondd: néhány tűszúrás és pár órás fájdalmas, ám csodálatos szülés miatt érdemes feláldozni egy ártatlan emberi életet és egy párkapcsolatot?

2013. jún. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 Mumusan ***** válasza:
62%

Azrt, mert szerettek, jöttem a világra

Lettem új fény, csillag, szülők boldogsága.

Szeressetek mindig, igaz szeretettel

A kincsetek vagyok: kicsi kincs, de ember.

2013. jún. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
27%

Jajj, utolsó, ha mást nem tudsz, mint a hülyeséget nyomatni.


Volt pár kérdés, pl. tegnap, hogy nincs se tej, se tápszer, mert nincs rá 400 Ft-ja, mit adjon a 3 hónapos gyereknek. Szerintem mondd meg, hogy olvasgassa a gyereknek ezt a verset, ettől biztos jól lakik majd.

2013. jún. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
90%

Most őszintén azt hitted, hogy ezt így bárki megeszi???

Ekkora kamut még nem láttam.. :)


1. tuti, hogy nem dolgozol az eü-ben, mert akkor egészen már lenne a hozzáállásod....

2. már csak azért sem dolgozhatsz eü-ben, mert akkor nem beszélnél hülyeségeket, pl. az altatásról, mivel valóban altatnak! És a másik, hogy valóban fájni fog az abortusz, és hogy őszinte legyek, ha igaz a storyd akkor remélem is!!!

3. lenézed azt akinek nincs pénze új holmikra?? gratulálok....

4. elmész abortuszra (ami neked ingyen van :D:D), de a dokihoz nem gyógyszert felíratni??? Nem ismered a gumit? Vagy egyszerűen ne kefélj mint egy idióta csitri...!

5. Azt írod a kérdésedben, hogy nem tudsz dönteni.. hát pedig te már döntöttél... és jelen esetben azt mondom jól!!! Komolyan mondom, hogy ha mész az abortuszra, egyúttal köttesd is el magad!


35hkm

Akinek csak használt holmijai lesznek, de mindennél jobban szeretik a babájukat!!!!

2013. jún. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!