Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mik az abortusz "jelei", és...

Mik az abortusz "jelei", és hogyan lehet eltitkolni?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos! Segítsetek! Köszönöm.
2013. júl. 1. 07:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
17%

Kérdező, itt van egy jó kis letölthető füzet, ami az egész abortusz-kérdéskört felöleli:

[link]

2013. júl. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
26%
"Anya , figyelj ide. Azt mondják ott fent, hogy nem fogok megszületni. Ugye nincs igazuk, mert miért lennék itt ha nem kellene itt lennem. Anya, ugye azt akarod, hogy veled legyek a karjaidban? Hiszen érzem, hogy dobog a szíved, szóval tudsz szeretni. Mond el kérlek nekik, hogy akarsz engem. Tudod olyan a kezem mint a tiéd, és szeretnék rád mosolyogni.Tudom, hogy pici vagyok,de Anya azthiszem én is leszek majd olyan erős és nagy, mint te. Nem kell nekem semmi ajándék, csak azt akarom ,hogy szeress. Anya, már kopognak, ugye nem értem jönnek? Olyan jó meleg itt bent, nem félek semmitől. Figyelj csak, vannak testvéreim? Apa örülni fog nekem? Anya, miért nem szólsz és miért nem simogatsz? Azt igérték nekem, hogy minden szép lesz, majd felnövök és nekem is lesznek gyerekeim. Anya én élni akarok. Egyre jobban érzem a szivemet dobogni és a kezeimet. Anya, azt mondják nem akarsz engem. Hallom a hangokat ahogy arról beszélnek, mindjárt vége. Anya nélkülem leszel csak boldog ? Miért nem kellek neked ? Anya, te biztosan jobban tudod, mint én ..De Anya majd akkor fentről figyellek és vigyázok majd rád, ha te tényleg ettől leszel boldog. Csak mond el mi lett volna a nevem, eljöttél volna velem az oviba ? Megpusziltál volna ha elesem, velem maradtál volna ha beteg lettem volna ? Veszekedtünk volna,mert rosszul viselkedtem volna? Kaptam volna tortát a szülinapomra, szeretted volna az unokáidat is ? Anya nem haragszom rád,mert biztos tudod miért döntöttél így. "
2013. júl. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
38%
#12, szerinted az ilyen lelki terrorokat még olvassa valaki, leszámítva azokat, akik imádják őket, és becopyzgatják? Ez mennyiben válasz és segítség a Kérdező kérdésére?
2013. júl. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!