Abortusz után kb. mikor várható az első mensi?

Figyelt kérdés
4 hete volt abortuszom, az intenzív vérzés 2 napig tartott, a barnás pecsételős vérzés csak 2 napja múlt el teljesen, tehát több, mint 3 hétig tartott. Most erősebb folyásom van, úgy, mint ahogy mensi előtt szokott lenni, és érzem a hasam. Lehet, hogy lassan megjön? Ilyen tájt kell megjönnie?
2013. jún. 25. 19:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
8%
ki a fenet erdekel? aggodj b*zmeg.
2013. jún. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
53%
Igen valószínű most megjön. Az ilyenekkel meg ne foglalkozz, mint az első. Ezek megkeseredett nők, aki mindenki mást hibáztatnak a saját problémáikért.
2013. jún. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
66%
Akkor nem kell rákattintani. ;)
2013. jún. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%
Aztán honnét tudjátok, hogy miért volt abortusza? Nem kell egyszerre ítélni.. Ha meg nem tetszik valami, ne kattintsatok a kérdésre.
2013. jún. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
68%

Ismered a körülményt, te agyoniskolázott első válaszoló? Majd ha kiírja a kérdező, hogy "széttettem, nem gondolkodtam, nem kell a gyerek, még élni akarok!", majd akkor megoszthatod a véleményed, bár akkor sem lenne jogos az ilyen stílus. Ha meg kiderül, hogy missed ab volt, ill. beteg babát vetettet el, aki nagy eséllyel amúgy is halva született volna, vagy nem érte volna meg a következő éjszakát sem, akkor meg majd nézhetsz bele a tükörbe és köphetsz nagyot...

Írom ezt úgy, hogy én is abortuszellenes vagyok, ha nincs mögötte felelős gondolkozás és racionalitás, csak felelőtlenség és önzés. De azért képes vagyok megválogatni a szavaimat, ha már itt vagyok. Tökre nem vagyok kíváncsi az ilyen ócska megnyilvánulásokra.

2013. jún. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
59%

4-6 héttel a műtét után jön meg többnyire.Kontroll vizsgálaton nem voltál még?Kérdezd meg a dokidtól,hogy neki mi a tapasztalata.


(Őszintén szólva,ha nekem kellene valami naprakész infó a művi vetélésről és innen akarok informálódni tuti a vetélés,missed ab kategóriába írnám,mert technikailag ugyanaz és ott legalább nem szid senki.Mondom ezt cirka 4 év gyakorizás után.)

2013. jún. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%

Gusztustalan és undorító vagy első válaszoló! Hányni tudnék az ilyen semmirekellő válaszoktól.


Lehetséges h menzi lesz de lassan úgyis menned kell a 6 hetes kontrollra ha addig nem jönne meg említsd meg az orvosnak!

2013. jún. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves Első! Nem fogom az orrodra kötni, hogy mi volt az oka az abortusznak, de kívánom Neked, hogy egyszer kerülj pont olyan helyzetbe, mint Én.. jó? Na, majd akkor okoskodj! A saját életedben! Addig is gondolkodj el, hogy Te vajon hogyan lettél ilyen undorító féreg!

2013. jún. 25. 21:52
 9/21 anonim ***** válasza:
2%
na en csak annyit mondtam h senkit nem erdekel a kinja meg hogy szegyellje magat, ti meg itt minden rosszat kivantok nekem. es akkor en vagyok a fereg. :) gratulalok. az abortuszhoz is. (mivel nem kotod az orromra, gyanitom nem olyasmi amiben te vagy a szegeny aldozat, azzal nem titkoloznal)
2013. jún. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%

Kedves első!!


SEMMI jogod a kérdezőt kritizálni, piszkálni lehet h muszáj volt ezt a döntést meghoznia, senki sem úgy születik h dús gazdag, palotája van meg stb... Nekem is volt egy abortuszom 16 évesen és hozzá teszem GYÓGYSZER mellett, de muszáj volt el vetetnem mert se én se a családom nem állt úgy h megtartsam, és nem sokkal az abortusz elött vesztettem el a barátom, de ez lényegtelen vissza a kérdezőhőz!


Lehet h most el vetette a babáját de ez örök életén keresztül benne marad h mit csinált és azt is tudni fogja h miért csinálta és h a babának is jobb így!!! Késöbb biztos h lehet neki másik babája is akit mindennél jobban szeret majd, de mint nekem inkább a véleményedet nagyon magadba kéne tartani mert nem az akkora tahok véleményére volt kíváncsi amilyen te vagy hanebm azéra aki normális!!!


Kérdező: Igen a tüneteid az arra utalnak h meg fog jönni, én mondjuk görcsöltem nagyon közte, de ki lehetett bírni!

2013. jún. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!