Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Nehezebben hozza meg a döntést...

Nehezebben hozza meg a döntést az abortusz mellett akinek van már gyereke?

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy abortuszom mikor 16 eves voltam ... 32 evesen szuletett elso gyermekem hazassagban. Nem tudnam elvetetni a terhessegem miota van gyerekem, nem is gondolnek ra mint egy lehetoseg.
2013. jún. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van már 3,nem tervezünk többet,de ha úgy adódna,hogy csak jönne egy 4. baba,szemrebbenés nélkül megszülném!Maximum utána elköttetném magam,mert már 5. azért nem kellene.
2013. jún. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen.Sokkal nehezebben.Hála az Istennek nekem nem is sikerült.Az orvosig határozottan állítottam, hogy nem bírok még egy gyerekkel el, mivel balesetből estem teherbe, de amikor az orvos rákérdezett nem tudtam kimondani hogy elvetetem.

Gyakran eszembe jut amikor ránézek a fiamra...és gyorsan szanaszét szeretgetem, és fogom a fejem hogy egyáltalán hogy juthatott az eszembe ilyen??Hisz ő a legédesebb kicsifiú a világon..Számomra! :-)

2013. jún. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ez több mindentől függ. Anyagi helyzet, hány gyerkőc van stb..
2013. jún. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehezebben... sokkal :)
2013. jún. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 37 évesen két 11 éves fiú mellett lettem terhes.Az orvos azt mondta, hogy ugye nem tartom meg, mert 31 évesen volt egy komoly műtétem és csoda, hogy egyáltalán teherbe estem.

Amikor már kezemben volt az engedély az abortuszra és csak időpont kellett volna, rá néztem a fiaimra és rám tőrt a sírás, hogy az ő testvérüket vetessem el.Nem tudtam megtenni. Életem legjobb döntése volt, most van egy gyönyörű 16 éves lányom.

Ezt csak azért írtam le, mert 21 évesen volt egy abortuszom akkor még nem volt gyerekem és akkor megtudtam tenni.

2013. jún. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Akinek nincs gyereke, nem tudja milyen az, mikor van. Nem gondol úgy rá, hogy ő egy kicsi kis élet, és dobog a kis szíve. Amikor van, akkor tudod, milyen csodálatos dolog. 16 évesen nekem is volt abortuszom, de mai napig bánom, de 16 évesen az ember nem maga dönt. Most van egy 10 hónapos fiam. Szeretnénk majd testvért, sosem vetetném el, akkor sem, ha mondjuk előbb jön, mint mi tervezzük.
2013. jún. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!