A párom nem akarja, hogy elvetessem a babát, azt mondja, hogy ez a gyerek nem véletlenül fogant meg védekezés mellett hanem a sors akarta így. Hogyan vegyem rá, hogy egyezzen bele az abortuszba?

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 22:03
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
50%
10-es vagyok, Szerintem gondold át ezt egy életre megbánhatod.
2013. júl. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
58%
Sehogy. Cselekedj belátásod szerint, de tudd: el fog hagyni, ha nem tartod meg. Akkor is, ha beleegyezik, mert addig gyötröd. (Záróljelben megjegyzem: igaza lesz.)
2013. júl. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
68%
Nincs kizarva, hogy sosem bocsatja meg, hogy elvetted a gyereke eletet. Foleg, ha szeretne apa lenni.
2013. júl. 23. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
44%

Előre is bocsánat a kirohanásért, de egészen egyszerűen nem bírom felfogni, hogy te elhatározol valamit és csak azért nálad a döntés joga, mert a te testedről van szó. Ha a férfi hordaná ki a gyereket és ő azt mondaná, hogy már pedig megtartja, mit tennél? Elhagynád, neki mennél a Dunának, kényszerítenéd, kikaparnád a szemeit? Mégis milyen alapon hiszed azt, hogy csak neked van ebbe beleszólásod. Két ember kell egy gyerekhez, gondolom, ezt nagyon jól tudod, ha már egyszer sikerült összehozni.

Szerintem ez a legnagyobb önzés, hogy te elhatározol valamit és semmi más nem lehet opció, csak a te döntésed és arra kérsz itt ismeretleneket, hogy adjunk receptet a gerinctelenséghez. Ahelyett, hogy őszintén, magadba nézve leülnél a pároddal beszélni és együtt közös nevezőre kerülhetnétek. Ilyen egy felnőtt viszony, barátkozz meg a gondolattal!

Amúgy abban tökéletesen igazat adok párodnak, hogy ha egy baba volt olyan erős, hogy védekezés mellett megtapadjon, akkor annak igenis oka van. Egy életre szóló döntés előtt állsz, de ez nem CSAK a te döntésed!

2013. júl. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem megváltozott a felállás. Vele nem csak gyerek nélkül lehet együtt élni. Vagy gyerekkel vagy sehogy, mert ha akarata ellenére elveteted, keresztet is vethetsz a kapcsolatra. Az, hogy te nem akarsz gyereket, elfogadható érv, de az, hogy rákened, hogy miatta nem tartod meg, már nem. Ha döntést hozol, vállald érte a felelősséget is, és ne hárítsd át másra, főleg, ha ő nyíltan állítja, hogy akarja. N29
2013. júl. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
69%
Miből gondolod,hogy vele csak gyerek nélkül lehet élni?
2013. júl. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
74%
Mit nem adtam volna azért h ha a Párom is így gondolkodott volna... :'(
2013. júl. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem a kérdezőt ha a párja nem tudja meggyőzni, senki sem fogja itt közülünk.... elég tárgyilagosan ír erről az egész helyzetről, nem igazán érdekli szerintem az a kicsi lélek a pocakjában, a saját kényelmét helyezi előtérbe.

Kérdező! Mondd meg a párodnak, meggyőzni úgy sem tudod, ha ő szeretné azt a picúrt, max kész tények elé állítani. A párod pedig ezek után eldönti hogy szüksége van erre a kapcsolatra egy olyan nővel akinek fontosabb a saját kényelme anyagilag, mint a közös gyermek, akit inkább kikapartat :(.

2013. júl. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Szíved joga úgy dönteni ahogy akarsz, de azért azzal számolnod kell hogy talán a párod e miatt nem marad veled. Igazából szerintem csak megijedtél a gyerekválallástól a felelősségtől ami normális. A döntés a tiéd senki nem szólhat bele és nem ítélkezhet feletted, ám azért arra számíts hogy előfordulhat az hogy aki nem fog tudni megbocsájtani az talán te magad leszel.
2013. júl. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
A páromnak már van két gyereke. Minek neki egy harmadik?
2013. júl. 23. 13:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!