A párom nem akarja, hogy elvetessem a babát, azt mondja, hogy ez a gyerek nem véletlenül fogant meg védekezés mellett hanem a sors akarta így. Hogyan vegyem rá, hogy egyezzen bele az abortuszba?

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 22:03
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
55%
Nem neki nem kell hanem neked. Legalább ezt ismerd be. Nem lesz könnyebb attól a lelkednek mert másra hárítod a felelősséget. Ez a te döntésed neked kell vele együtt élned. Az hogy neki van már kettő annak semmi köze ahhoz hogy neked nem kell ez a gyerek. Neked és nem neki.
2013. júl. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező (#20), egyszerű, kérdezd meg tőle. Mi nem fogjuk tudni kitalálni... szeretne egy közös gyereket Veled, tiltja a vallása az abortuszt, stb ... akármi lehet...


Egyébként miért akarod rávenni, hogy úgymond "egyezzen bele az abortuszba"? Megbeszélni eszerint megbeszéltétek, hisz a véleményét tudod, Te meg ettől függetlenül eldöntheted, hogy elveteted vagy megtartod, nem kell senkitől se beleegyezés hozzá...

2013. júl. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
51%
Szivesen segitek babaruhaval, babakocsival, vagy amire szukseged lesz az elejen. Az a pici baba mar el. Nem tudod meg nem tortentte tenni. A terhesseg elotti allapot mar nem fog visszaallni barhogy is donts. Es ez a parkapcsolatodra is igaz, az sem lesz mar sosem ugyanolyan. En a helyedben orulnek, hogy szeretne tolem egy gyermeket.
2013. júl. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
31%
Bárcsak az én férjem is ennyire szerette volna, de nálunk pont fordítva volt, én akartam, ő nem, így sajnos nem tartottuk meg.
2013. júl. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, minek akarod rávenni, hogy egyezzen bele?! Mi jó származna neked ebből? Lelki nyugalom, hogy lám ő is belement? Vagy mi? Nem értem a célod. Ha a párod akarja a babát, te meg nem, akkor is te fogsz dönteni végül. Hiszen - fair, vagy sem - a te tested, a te döntésed.


Én huszonhárom évesen simán vállaltam volna egy becsúszott babát. Igaz a nagy semmire, de családi hátterem legalább van/volt és maximális támogatást kaptam volna akkor is. Számomra valahogy magától értetődő, hogy ha nem jelent rám nézve életveszélyes állapotot egy terhesség, akkor akár tervezett, akár becsúszott, akkor sem szakítom meg. Nem lelkizek rajta, hogy van-e joga élni annak a magzatnak, hanem egyszerűen ez a természet rendje. Én meg az a típus vagyok, aki nem szeret ebbe feleslegesen beleavatkozni.

29/N

2013. júl. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
65%
Úgy ne szülj, hogy nem akarod a gyereket. Később neki lesz rossz, hogy úgy jött a világra, hogy nem is várta az édesanyja. Gondold át!
2013. júl. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
86%

saját élmény: 22 évesen elvetettem. ma lenne két éves. itthon ülök én meg egy üveg bor és abortuszos kérdéseket olvasgatok a neten. Az elmúlt időszakot a kutyának nem kívánom. A gyerekem volt, az enyém, akiért nem tudtam kiállni. Senkinek nem ajánlom jó szívvel, tré megoldás. Én is azt hittem,h ok lesz, utána két három hónapig el is voltam, de azóta minden napom egy pokol... Ha megadja az Isten, vhogy lehet még babám,talán megnyugszom, de az nem ő lesz,szóval másrészt mindegy is. Ne légy egy szánalmas idegbeteg, mint én, ha boldog anyuka is lehetsz....

p.s.: elfogult, kétségbeesett válasz, szubjektív vélemény, de őszinte.

2013. júl. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
47%

Nézd meg ezt az oldalt: valsagterhesseg.org, tel: 70/2252525.

Elmehetsz egyedül is, és a pároddal is, és megbeszélhetitek a dolgot egy képzett tanácsadó segítségével. (pro, kontra, stb)

Hátha az rendbe tenné a dolgot mindkettőtökben!

2013. júl. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
26%

"Hogyan vegyem rá, hogy egyezzen bele az abortuszba?"

Ez a kérdés... és hát kevéssé valószínű, hogy egy magzatvédő szervezet beszélné rá erre a Kérdező párját, lássuk be...

Ők azért valójában ilyen beállítottságúak:

[link]


szóval valószínű, hogy inkább a Kérdezőt akarnák meggyőzni a párja szándékairól, lássuk be...

2013. júl. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
36%
beszéljétek meg közösen mert igazán ritka az a férfi aki bevállalja azt hogy ő igen is apa akar lenni, és mindenkinek áldozatot kell hoznia, és az elég nagy vétek lenne ha csak úgy ni meggondolatlanul eldobnál egy életet és még a párod is elveszítenéd gondold végig
2013. júl. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!