Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Aki már végig járta, mi az...

Aki már végig járta, mi az abortusz kérelemnek a menete?

Figyelt kérdés

2013. aug. 10. 13:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
93%

Elmész nőgyógyászhoz. Ő megvizsgál, aztán ad egy papírt, amivel elmész a családsegítőhöz. Ott elbeszélgetnek veled a baba témában. Aztán pár nap múlva vissza kell menned hozzájuk. Adnak egy csekket ezt befizetni, bemenni a kórházba betegfelvételre. Egy éjszakát leszel bent.

(Bemész, megnéznek, este felraknak méhszájlazítót, aztán másnap műtét, megfigyelés, vizit, zárójelentés -> nálam így volt legalábbis)

2013. aug. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos 2 hónapja jártam végig.. elmentem magánrendelésre dokihoz (hétfő), ott helyben csinált uh-ot , ( ha nem ilyen magánra mész, akkor elfog küldeni oda is) adott papírt amivel elmentem a családvédelemhez (kedd), ott elbeszélgetés volt majd rá 3 napra kaptam egy újabb időpontot, akkor csináltattam meg a vérvételt is (péntek). Hétfőn mentem az eredményekért kértem a kórházba időpontot másnapra kaptam is, és befizettem a csekket amit kaptam a családvédelmistől. Ha szültél már hüvelyi úton akkor reggel bemész du haza, ha nem szültél még akkor egy éjszaka bent kell lenni a tágítás miatt.
2013. aug. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Azt nem tudom akkor is fizetni kell ha orvosilag igazolt,hogy nem tudom most kihordani?Ugyanis a kisfiam 6 hónapos császáros és a tetejébe még szívbeteg is vagyok a doki tuti abortuszra küld.Még nem tudtam visszafogyni és ez a plusz súly gondot okozhat mégha a heg bírná is!
2013. aug. 10. 16:46
 4/32 anonim ***** válasza:
Az nem biztos, hogy a doki terhességmegszakításra küld.. Vannak kedvezmények igen, majd a családvédelemnél elmondja a védőnő. De talán ha orvosilag indokolt akkor nem kell fizetni.
2013. aug. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm,hát remélem megoldódik a kérdés de szívem már most nagyon FÁJ mert én nagyon nem szimpatizálok az abortusszal,igaz van olyan helyzet ahol bölcsebb ha a nő inkább nem mintsem kockázatos környezetbe vállalja.(Nem akarom elveszíteni!!)Úgy izgulok!
2013. aug. 10. 17:17
 6/32 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt és fáj a mai napig is, de tényleg van az a helyzet sajnos amikor már erre kényszerülsz :( Nehéz lesz készülj fel, bár erre nem lehet. Sajnálom, hogy neked is át kell élned..
2013. aug. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Ha a doki küld el, akkor szerintem nem kell sem fizetni, sem a családsegítőhöz menni.

Ne félj!!!!! :)

2013. aug. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
2010-ben már egy babát elvesztettem 4 hónapos terhes voltam.....a mai napig gyertyát gyujtok érte....én ilyen vagyok...tényleg szívügyem az élet hisz tisztába vagyok vele míly rövid és az enyém is az lesz... :-(
2013. aug. 11. 08:19
 9/32 anonim ***** válasza:
81%

Olyan nincs, hogy a doki abortuszra küld. TE döntesz.

A túlsúly adott, bár a 9 hónap alatt csökkenthető, a szívbetegség is adott sajnos, bár ez az állapot az első gyermek kihordása alatt is fennállt, a heg pedig összeforrt rég, szerepe csak egy esetleges hüvelyi szülés esetén lenne.

Ha valóban szívügyed az élet, akkor miért mennél abortuszra?

2013. aug. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Mert már az első gyereknél terhelődött a szívem jobb kamrája és a plusz súly nagy terhelést jelent.Azért mennék abortuszra mert nagyobb felelőtlenség lenne ekkora kockázatot vállalni.Ha a szivem felmondja a küzdelmet mindketten belehalhatunk!!!!Bármennyire is ellene vagyok az abortusznak mérlegelnem kell és ez nem könnnyű.Te zokszó nélkül kihordanád ha tudod akár bele is halhattok a végén??Vagy adnál időt magadnak kondiba hozni és akkor vállalnád a következőt??
2013. aug. 11. 10:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!