Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz után kérhetek olyat...

Abortusz után kérhetek olyat hogy megnézhessem a magzatot?

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 16:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
41%
Dehogyis kérhetsz ilyet, hogyan is jutott eszedbe egyáltalán!
2013. aug. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
65%

ha előrehaladott terhességet szakítanak meg és szülsz meg, akkor megpróbálhatod

egyébként nem látnál túl sokat, és az se lenne szép látvány...

2013. aug. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Sajnos már meghalt. És miért nem lehet ilyet kérni? Maszek orvosnál sem?
2013. aug. 28. 16:41
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Élő magzatot öltek meg, vagy elhalt babától szeretnél búcsút venni? Ez utóbbi természetesen lehetséges és érthető; sokan el is temetik elvesztett gyermeküket.
2013. aug. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
elhalt a terhességem 11 hetes volt mit nem lehet ezen érteni? és kivel illetve hogyan kell beszélnem? pénteken lesz a műtét ha addigra nem indul meg a vetélés.
2013. aug. 28. 17:36
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy el is temethetitek. Végtelenül sajnálom, ami történt. Sok erőt Nektek! 5-ös voltam
2013. aug. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
48%
Bocs, de akkor ne azt mondd, hogy abortuszod lesz, missed ab miatti műtéti befejezés. Technikailag ugyanaz szinte, de azért a megítélés más. Nekem is volt elhalt terhesség, szerintem nem szabad nagyon rágörcsölni, ha a várandósság elején történik. Ilyenkor szerintem nem mutatják meg, egyrészt alszol, másrészt úgy tudom elég sokkoló látvány. Más lenne a szitu, ha meg kellene szülni, akkor gondolom áll, amit fentebb írtak. Egyébként kitartást Nektek, műtét után könnyebb lesz és nemsokára lehet újra próbálkozni.
2013. aug. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Nincs benne semmi sokkoló, ha valaki bírja a vért. Nekem azt mondta a doki, hogy semmi nem látható, csak véres szövetmaradványok, tulajdonképpen csak egy massza. Én nem megnézni akartam (eszembe se jutott...), hanem azt szerettem volna, ha meg tudják állapítani, miért történt. De kerek perec megmondták, hogy nem is fogják azt nézni, volt-e valami betegsége, csak azt, hogy nincs-e benne rosszindulatú sejt (SOTE II). Mert hogy baba formájú dolog egyben nem is lesz - nem így mondta, de ez volt a lényeg, hogy nincs mit vizsgálni.


Hogy a kérdésre is válaszoljak, én még nem hallottam olyat, hogy valakinek odaadták volna, akár csak megnézni. De ha biztos vagy benne, hogy látni akarod, kérdezd meg.

De én utólag is úgy gondolom, hogy jó hogy ne láttam. Így is elég rossz, hát még úgy...

Én úgy képzelem, hogy a lélek jön hozzánk, mi adjuk neki a testet, a lélek pedig már nincs velünk. Hiába választott minket, meggondolta magát.

2013. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok es bocsanatot szeretnek lerni! Azt irtad hogy abortusz. Az abortuszon elo babakat olnek meg,ezert lettem.ideges,hogy latni akarod.En is kismama vagyok. Igy teljesen mas :( es nagyon sajnalom.

Még egyszer bocsanat es sok erot neked.

2013. aug. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne akard. Mivel elhalt babáról van szó, már huzamosabb ideje nem élhet, ezért feláznak a szövetek, nem úgy néz ki, mint egy élő 11 hetes baba, ráadásul a beavatkozás során is roncsolódik a teste.


Inkább nézegess ilyen idős babákról képeket, videókat, képzeld el így őt, és próbálj meg tőle így búcsút venni.


Amikor Missed ab. műtétre vártam, nagyon sírtam, és a küretszobában a zsebkendőmet ki akartam dobni. Egy fedeles vödröt felnyitottam, azt hittem kuka. Láttam. A mai napig kísért.

2013. aug. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!