Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13hetes magzatot lehet erezni...

13hetes magzatot lehet erezni mozogni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Még nem.
2013. jún. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hanyadik baba.

A harmadikat 12 hetes kora óta érzem minden nap.

2013. jún. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bugyborékos mozgást én a lányommal 13. héten éreztem, 16. héten rúgott konkrétan. Ő volt az első babám!


A 2. babám 12 hetesen már konkrétan rúgott!

2013. jún. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
13 hetes terhesen első babánál bugyborékoló érzésem volt. Tehát nem a konkrét rúgását éreztem, de akkor már a kisfiam volt.
2013. jún. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van, aki azt mondja, érezte már ilyenkor, van, aki azt, hogy később. (Ember legyen a talpán aki egyik vagy másik állítást igazolja, cáfolja.)

Én az első babánkat a 16. héten éreztem először, lehet, hogy előtte is érezhető volt, csak bélmozgásnak tituláltam. De elmondások alapján nem lehetetlen, hogy 13 hetes magzatot mozogni érezz. (Magzati fejlettségből adódóan is lehetséges, kb. a 12. héttől. Akkor kezdődnek el a nagymozgások, előtte a magzat idegrendszere és a kis teste nem elég fejlett ahhoz, hogy apróbb mozdulatokon kívül (pl. csuklók mozgatása) másra képes legyen.)


32 hkm

2013. jún. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!