Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusznál, miután bejelentke...

Abortusznál, miután bejelentkeztem az altatóorvosnál, azt ott helyben megcsinálja vagy akkor választ időpontot? Sajnos nagyon félek .

Figyelt kérdés
2013. szept. 28. 20:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az altatóorvos megnézi a vizsgálati eredményeidet, hogy minden rendben van-e ahhoz, hogy a műtétet elvégezzék, majd kapsz egy időpontot, amikor elvégzi a műtétet.


Kitartást! Én is voltam ilyen helyzetben.

2013. szept. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
OFF. Az altató orvos nem végez műtétet..... Az csak elaltat, műteni a sebész, vagy itt épp a szülész-nőgyógyász fog....
2013. szept. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

igen, rosszul írtam. lemaradt egy "k".


de evidens, hogy az altató orvos nem végez műtétet.

2013. szept. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nálunk nem kell menni altatóorvoshoz.
2013. szept. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%
Jókor kezdesz félni...
2013. szept. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
utolsó válaszoló: szép válasz !gratulálok! azt se tudod miért megy a kérdező abortuszra !de végül is nem is számít! nem maga az abortusz volt a kérdés! te soha nem féltél az altatástól?? engem mikor műtöttek mindig féltem!főleg most már mikor láttam a kórházba a nőt ,hogy nem akart felébredni az altatás után! 13-szor műtötték!
2013. szept. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

utolsó válaszoló, idiótákkal nem kell foglalkozni.

nagyobb büntetés neki, ha rá se hederítenek.



egyébként meg én többre becsülök egy olyan embert, aki az abortuszt választja pl. mérlegelés után, mint azt/azokat, akik "ellik" agyba-főbe a gyereket mindenféle felelősségtudat nélkül.


és hát ugyebár ott vannak azok, akik vetélés és egyéb miatt kényszerülnek erre.


de semmi közünk hozzá, hogy a kérdező miért is választotta ezt az utat.


kitartást, és nyugalom! én már négyszer voltam altatva. mindig aggódtam, de felesleges volt. : )

2013. szept. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

kedves utolsó: én nem vitát akartam szítani csak szerintem nem helyes valaki így leugatni ,hogy "most kezd el parázni" "miért nem gondolkodott előre!"értitek?

én nem vagyok abortusz mellett sőt inkább ellene! de vannak olyan élet helyzet ahogy te is írtad,hogy igen is kell (szükséges)már bocsánat a kifejezésért az abortusz! főleg ha baba nem egészséges! úgy elnézem az én környezetembe az embereket ,hogy agyba-főbe szülnek és nem tudja normálisan felnevelni az a gyereket! na mindegy !mindenkinek magán ügye de tényleg nem tudjuk miért döntött így a kérdező! pedig én nem igazán szoktam ilyen kérdésekre válaszolni ! 6-os voltam!

2013. szept. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
jaja, értem én. : )
2013. szept. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nekem mindig fájó pont az abortusz! főleg azért is mert mi babát szeretnénk! DE az ész érvek döntenek ilyenkor! jól meg kell gondolni hogyan is dönt az ember! mert egy életre szól!

6-os voltam!

2013. szept. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!