Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom, hogy nem vagytok...

Tudom, hogy nem vagytok orvosok sem tudósok és ezért is kérem csak a szimpla tapasztalatotokat a tüneteimmel kapcsolatban?! Amíg nem jutok el orvoshoz! (már bejelentkeztem! )

Figyelt kérdés

Vasárnapra nem várom. Egy hétig egészen tegnapig mindjárt megjön görcseim voltak, tegnap estétől fáj a jobb petefészkem ma már csak mozgásra, tegnap mindenhogy fájt. Kicsit ég a gyomrom és érzem hogy sok a savam. Az előbb ülés közben megszédültem és azt érzem, hogy gyenge vagyok. Napi szintem voltam nagybetűs wc-n most 2-3 naponta tudok csak menni. Pisilni viszont sűrűbben. A hőmet nem mérem. A ciklusaim rendszertelenek.

Köszönöm a válaszokat!


2012. nov. 21. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Teszt?
2012. nov. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Arra gyanakszol hogy terhes vagy? HA igen csinálj tesztet és csak azután menyj el orvoshoz.

Én a multkor ugy jártam hogy vizsgálat előtt 10 perccel jött meg...míg vártam a rendelő előtt, pedig már 1 hetet késett..

VAgy valami gyulladásod van vagy ciszta vagy baba..Ha babában bízol el kell keserítselek nem fogja látni az orvos..

Nem bunkozásképp mondom, csak tényleg ne éld bele magad.

Azért sok szerencsét.és jobbulást, ha betegség..

2012. nov. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Terhessèghez koreaiak ezek a tünetek. Inkább valami gyulladás lehet
2012. nov. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A teszt héfőn második pisiből nega. Azóta nem teszteltem.
2012. nov. 21. 14:35
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem azért megyek orvoshoz, hanem hogy nehogy betegség legyen!
2012. nov. 21. 14:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Ma 14:17! Egy hetet késett? És tesztet csinaltal? Ha igen pozi lett? mi volt a baj, kiderült?
2012. nov. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia igen,, késett 1 hetet, babát tervezünk.

Negatív lett a teszt ezért elmentem orvoshoz mer a ciklusaim 30-32 naposak szoktak lenni, és már a 35ik napon voltam mikor negatívat teszteltem.Mivel ugy gondoltam belefér pá nap késés igy 34 re számoltam, de mikor a 41ik napon is semmi elmentem a dokihoz.. ..az már kicsit sokallottam ugy hogy negatív a teszt, és kiderült nem volt peteérésem, ezért nem jött meg időbe.

2012. nov. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!