Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Az abortuszt megcsinálják ha...

Az abortuszt megcsinálják ha megvagyok fázva?

Figyelt kérdés
Lázam nincs.
2013. okt. 6. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Igen, megcsinálják
2013. okt. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. okt. 6. 16:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy megcsinálják, mert nem mélyaltatás lesz, hanem vénás (felszínes) altatás. És max. 15 perc.
2013. okt. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Nem!Nekem így van most egy tíz hónapos,csodálatos kisfiam!:)A műtőben jelentette ki az altatóorvos,hogy mivel folyik még az orrom,nem vállalja a műtétet.
2013. okt. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
4-es. Neked azert van fiad mert megvaltozott a velemenyed es meg akartad tartani vegul. Nem pedig azert mert az altato orvos leallitotta az abortuszt. Vagy meg utana egy honapig taknyos voltal?:-)
2013. okt. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3%
Nincs mód fogadni mégis a babát?
2013. okt. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös:nekem azért van a harmadik fiam,mert az altatóorvos nem vállalta,mivel a váladék visszacsuroghat,és esetlegesen fulladást okoz.Én konkrétan a 12.héten voltam ott,utána már nem nagyon volt mit tenni.De te nem voltál velem,nem tudhatod.Csak hogy a te primitív megfogalmazásoddal éljek,nem voltam taknyos utána még egy hónapig.Amúgy kedves kérdező,gondolom,te még bőven benne vagy az időben,így el lehet halasztani a műtétet.
2013. okt. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bárcsak én is meg lettem volna fázva :(
2013. okt. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!