Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik az utolso het, aminel...

Melyik az utolso het, aminel meg megcsinaljak az abortuszt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

általában 12 hét, de vannak kivételes esetek, amikor 16 hétig.

Amikor én kórházban voltam, akkor volt velem egy 15 éves csaj. aki 15 hetes volt, mivel suliba járt ezért a tavaszi szünetben akarták, hogy ne hiányozzon. Akkor mondta doki, hogy vannak kivételes esetek amikor 16 hétig elvégzik. Ha beteg a baba, peresze az más dolog

2010. dec. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
12. hét
2010. dec. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

12. hét, de ha gáz van, akkor még a 20. héten megszakítják.

Tuti, mert nekem 24. héten találtak problémát, és akkor mondták, hogy ha ez előbb kiderül, akkor a 20. hétig kérhettük volna a megszakítást.

Ha nincs indok, nem vagy kiskorú és nincs baj a babával, akkor 12, hét, de akkor is már elég necces, mert már elég nagy.

2010. dec. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, de kb a 9-10. héten jelentkezni kell, mert ez egy procedúra, tehát, ha a 11. 12. héten mész el, akkor már nem fogják megcsinálni!
2010. dec. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!