Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mennyi idő alatt adnak időpont...

Mennyi idő alatt adnak időpontot abortuszra?

Figyelt kérdés
Napokat kell várni vagy gyorsan adnak időpontot? És aztán mennyi idő amíg elvégzik? Tehát az egész egyben időpont kéréstől addig hogy hazamehetek meddig tart?
2013. okt. 11. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

hát ez sajnos nem igy megy, hogy időpont kérés, és annyi...általában 3-4 hét az egész procedúra, miután rájössz, hogy terhes vagy.

nőgyógyász elküld nagyon sok helyre, minimum 2 hét elintézni mindent, utána kapsz időpontot. általában reggel bemész a kórházba, megcsinálják, du. mész haza. vagy este fekszel be, reggel megcsinálják, du. mész haza.

szóval amire elfog küldeni a doki:

családsegitő, eeg, vérvétel,vizelet

azt hiszem a családsegitőhöz már 3x kell menni, nem 2x, mint eddig. szóval még tovább tart... és kb 40 000 ft. ennyi. de ha már kaptál időpontot a műtétre, azaz ha minden megvan, akkor már gyorsan megy.

2013. okt. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérdező, 2 családvédelmis megjelenés, ami között minimum 3 napnak kell eltelnie, közben egy labor és a kórházzal időpont-egyeztetés...

Attól függően, hogy a kórház hogy tud időpontot adni (hányan vannak előtted), az egész folyamat 1 és 3 hét között van kb.

2013. okt. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mikor én intéztem még anno akkor hétfőn voltam dokinál, és következő hét kedden megvolt a műtét, este mentem is haza.
2013. okt. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kedves kérdező. Nekem most csütörtökön volt abortuszom. Teljesen korház függő hogy mikorra kapsz időpontot. Én pl bementem szerdán egy átlagos nőgyógyászati vizsgálatra hogy minden rendben van e az abortuszhoz ( családsegítő szerint 1-2 hét között mozog mire időpontot kapok) és már másnap reggel7 re kaptam időpontot a műtétre. Annyira hirtelen ért hogy siró görcsöt kaptam hogy milyen hamar végetér az elmult 2 hosszú hónap.. És csak akkor mehetsz haza még aznap délután hogyha a 4órás megfigyelő időben minden rendben van Veled..
2013. okt. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!