Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Jovo heten megyek abortuszra,...

Jovo heten megyek abortuszra, sajnos. Fel lehet ezt dolgozni?

Figyelt kérdés

Kérek szépen mindenkit, hogy abortusz ellenzők ne írjanak így is nagyon rossz nekem. 21 éves vagyok és egy éjszakás kaland után történt. Sajnos egyedül apa nélkül nem tudom felnevelni és így is elég szegényesen élünk.


Aki volt már ilyen helyzetbe az írna nekem pár sort?


Köszönöm



2013. okt. 20. 20:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/118 anonim ***** válasza:
18%
de Megcsinálni meg volt eszed,21évesen....most meg jössz ide,sajnáltatni magad.Szegény gyerek,talán jobban is jár.
2013. okt. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/118 acelsziv ***** válasza:
12%

talán jobb lenne kihordani és örökbe adni erre nem gondoltál? Egész életedben ott lesz benned, hogy egy hitvány gyilkos vagy, a saját véredet irtottad ki.

Gondolom, védekezni luxus volt ugye?

2013. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/118 anonim ***** válasza:
63%
nem voltam, férfi vagyok, de megértem a problémát, jobb lesz így. Amúgy ellenzem az abortuszt és az egyéjszakás kalandot is.
2013. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/118 Ani25 ***** válasza:
12%
Szegyen miket tudnak irni, ezert tart itt ez az orszag :( en is elitelem az abortuszt en biztos nem tudnam elvetetni!!! soha !!! Jobban tetted volna ha 72 oran beluli tablettat veszel be ... Hamar igy alakult! Szerintem feldolgozni sose lehet :(
2013. okt. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/118 anonim ***** válasza:
25%
Akkor nagyon szeretné, de nem tudja megtartani az soha nem fogja tudni feldolgozni. Nekem is volt egy abortuszom már vagy 5éve és szenvedek. Add örökbe sokkal jobban fogod viselni
2013. okt. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/118 anonim ***** válasza:
9%
Akkor- Aki
2013. okt. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/118 anonim ***** válasza:
73%
Felelőtlen voltál, most majd tanulsz a hibádból. Felesleges ezen agyalnod. Mindent fel lehet dolgozni, mások olyan dolgokat élnek át, ami mellett a te problémád eltörpül.
2013. okt. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/118 anonim ***** válasza:
90%
Megfogadtam, hogy soha nem szólok bele az abortuszos kérdésekbe, de ezek már nagyon durva kommentek! Hogy lehet ler.banc.zni valakit és elátkozni, akit nem is ismersz! Senki nem tehet róla, hogy nektek nem jön össze a baba, gondolom ezért vagytok ennyire a kérdező ellen! Gondolom, itt mindenki egyszer feküdt le valakivel egész életében, aki a férje lett, soha nem tett olyan dolgot, amit megbánt volna. Kérdező, neked kitartás! Ha nem sikerül feldolgozni, nyugodtan fordulj pszichológushoz, nehogy az egész életed tönkremenjen egy rossz tetted miatt, ami után már megkaptad a büntetést, nem kell egész életedben vezekelned. Nem vagyok az abortusz mellett, de vannak olyan élethelyzetek, amikor megértem.
2013. okt. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/118 anonim ***** válasza:
84%
Én pont ennyi idősen szültem :).Aztán sajnos el is váltunk.Ottmaradtam a picivel.Abortusz ellenes vagyok de maximálisan megértem a döntésedet.Ha ilyen helyzetbe kerültem volna akkor én is így döntök!Most rossz,főleg amikor gyilkosnak tartják miatta az embert meg írogatnak ilyen lehúzó dolgokat amikor így is padlón van az ember.Ha túl leszel rajta majd elhalványul,de elfelejteni nyilván nem fogod.Ahogy írták,másoknak vannak nagyobb tragédiák az életükbe mégis megy tovább az élet.Ez egy nagy tanulópénz hogy legközelebb jobban védekezel és ha baj történik akkor irány a patika eseményutániért.
2013. okt. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/118 anonim ***** válasza:
84%
Az első babámat 22 évesen szültem. Élettársam volt, anyagilag nem éltünk túl jól. 6 hónap után maradtam egyedül a picivel.... Nehéz megtartani egy olyan babát, akinek nem szereted az apját. Nehéz gyermeket nevelni úgy, hogy nincsen elég pénzed. Nehéz megtartani úgy, hogy nem támogatnak legalább lelkiekben a szüleid. Főleg nehéz úgy, hogy várod a herceget fehér lovon. Nézd, nem tudom, hogy tanulsz e, van e kilátásod jobb életre? A herceget ne várd, jön, majd megy :) később is jó eséllyel maradsz egyedül a későbbi gyermekeddel. Igen, felelőtlen vagy, mert van esemény utáni tabletta...de, ha már így alakult, akkor kérdezd meg magadtól, hogy lesz e jobb az életed? Van e esélyed, hogy jobb legyen? (meló, iskola, örökség később) ha igen, később jobb lesz, akkor vetesd el :( sohasem dolgozod igazán fel. Akkor lesz a legrosszabb, ha lesz majd másik gyermeked és rádmosolyog. Akkor érzed majd, hogy az előző is ezt tette volna! Ha úgy érzed, hogy őszintén szólva nem sok az esély, hogy jobb életed legyen, akkor miért ne tartanád meg? Ő majd szebbé teszi! Van túrkáló, vannak segélyek...és lesz babamosoly és sírás és hiszti...de felnősz végre és felelősséget vállalsz. Anya lehetsz! Nem mellesleg az apának fizetnie kell a gyermeke után!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. okt. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!