Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 gyermekem van mind 2őt...

2 gyermekem van mind 2őt császáral szültem a kisebbik fiam 1 éves és szopik még. Sajnos úgy hogy védekeztem kúpal mégis terhes lettem sajnos abortuszra kell mennem. Mivel hogy nem szültem MÉg FELRAKJÁK A tágitóT amit ESTE szoktak?

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem igen.

Nekem az első szülésem császár volt, utána évekkel később volt egy missed ab.-om, és akkor raktak fel tágítót.

Sajnálom ami veled történt, tavaly decemberben én is ezért voltam abortuszon, mert szintén kúp mellett lettem terhes, és nekünk is harmadik baba lett volna.

Remélem mihamarabb túl leszel rajta, nagyon sok erőt kívánok neked.

2009. febr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2%

Nem értem miért mész abortuszra, de nem szólok bele,hiszen azt mondják, ahol elfér 2 ott elfér a harmadik is.

Nem tudom,hogy megy nem volt még rá precedens a környezetemben, de valszeg tágítani fognak.

2009. febr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
albérletben lakunk sajnos nem olyan anyagi helyzetben vagyunk hogy elférjen még 1 gyerek Haza jőhetek saját felelőségre a tágitoval tejesen padlon vagyok mert a kicsi még szopizik mi lesz vele nélkülem?
2009. febr. 19. 18:20
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Szia. Nekem évekkel ezelőtt reggel csinálták meg a tágítást és du. már haza is mehettem. Este nem tudtak befektetni, mert tele volt az osztály. Ha kéred lehet, hogy neked is így csinálják.
2009. febr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Szia!

Amikor bent feküdtem a kórházban volt bent egy lány aki ugyanígy volt mint te. Otthon volt a szopizós kicsije. Reggel kapott tágítót, délután megcsinálták a műtétet, este hazament. Mond el a dokinak, hogy így szeretnéd, biztos megérti majd!

2009. febr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat !!
2009. febr. 19. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!