Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki ment már úgy abortuszra...

Valaki ment már úgy abortuszra, hogy közben vérzett? Én már majdnem 1 hete vérzek, és nemsokára lesz sajnos abortuszom.

Figyelt kérdés
2013. febr. 14. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez elég érdekes. Akkor ha vérzel, valami vetélés féle zajlik most nálad nem? Mit mondott a doki? Miért lesz ab?
2013. febr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem akkor csinálták, mikor véreztem. Elkezdődött a vetélés, a doki 'befejezte'.
2013. febr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a következőképpen jártam: szerdai napon kezdődött egy kis barnázással, majd hétvégére ebből vérzés lett, 8 hetes voltam. Bementünk a kórházba, ahol befektettek, de nem csináltak semmit, mivel hétvége volt! Hétfőn uh, vérvétel, vizsgálatok, végül a műtétre kedden került sor, ráadásul délután, mert úgy kerültem sorra. Addigra már ömlött belőlem a vér, görcsöltem rendesen mint a szülési görcsök, csak gyorsabban zajlott le minden, szóval mire a műtőbe kerültem, már el is vetéltem nagyjából magamtól.

Nem volt kellemes, úgyhogy remélem veled nem várnak sokáig. Ha kezdesz görcsölgetni, mindenesetre menj be és szólj nekik, hátha gyorsabbak.

Amúgy sajnálom!

2013. febr. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!